SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł na szybki wzrost ! v1.0

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
takie wiszenie na drążku niszczy naturalne skrzywienie kręgosłupa! To niesie za sobą wiele negatywnych następstw. Radze iść do lekarza (endykrynolog?) i on oceni co i jak. Jeśli ktoś ma więcej niz 170, to moim zdaniem nie powinien robić tak niebezpiecznych ćwiczeń. Sam robiłem zwisty z miesiąc ,ale potem stwierdziłem, ze to moze okazać sie niebezpieczne dla zdrowia - nie chce na stare lata chodzić powyginany jak ruskie "z"

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 150
niszczy skrzywienie to i lepiej.Wisiałeś z ciężarkiem czy luzem?.jaką wtedy stosowałeś dietę?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
nie miałem diety , nie robiłem tego az tak na powaznie - 1cm urosłem, mam 175 i mi wystarczy. Wolałbym napewno te 180, ale juz jestem za stary, łatwiej mi z takim wzrostem mase mięśniową zdobyć itd :D :P jest duuuzo plusów średniego wzrostu ;p robiłem bez ciężaru, az tak zdesperowany nie byłem zasadniczo to nawet nie przywiązuje większej uwagi do swojego wzrostu ;p

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2008-02-27 14:53:44

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2008-02-27 14:54:23

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 150
Jak dożyje 18 to chcę mieć 180-182 cm wzrostu.(na jakiejś tam stronie było o jakiejś "Metryczce" Czy jakoś tak,nie wiem jak to sie nazywało ale z niej mi 174 cm wychodzi.Może pomogę swojemu wzrostowi o te 6-8 cm.

Zmieniony przez - pawe5887 w dniu 2008-02-27 15:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 150
Mój 20 letni kolega powiedział że może mi załatwić jakieś tam środek na wzrost jakie mogą być tego skutki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
zalezy jaki środek jak HGH , to pewnie mało nie zapłacisz

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1403
pawe5887 jak powiedziałeś w pierwszym poście, że przez tydzień urosłeś 2cm to naprawde jest imponujący wynik! Jeżeli jeszcze ćwiczysz to powiedz czy coś ci jeszcze przybyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
No i stało się, teraz młodzi każdego ranka będzie wisieć na drążku z ciężarem. Oczywiście według zasady - Im większy ciężar, tym lepiej. Radze uważać ;)

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 150
Cztery dni i przez nie urosłem 0.6 cm wisząc bez ciężaru.mierzyłem sie codziennie o 22:00 przed nocnym rozciąganiem.juk już jedziecie z tym ciężarem to jak was coś będzie boleć to lepiej nie jechać na chama.Mi sie nic nie stało , ja mam wytrzymałe ciało ale z innymi może być inaczej.

Zmieniony przez - pawe5887 w dniu 2008-02-29 19:49:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
0.6 cm

Jak wy to mierzycie, macie miary laserowe ? Bo ja sie nigdy nie moge zmierzyc z dokladnoscia do 1cm, a wy do milimetrow mierzycie no ale spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF

Następny temat

siłownia dla 14latka

WHEY premium