SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na 1 ręce . . .

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
A mnie sie podoba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A po awatarach zdaje sie zescie jednomyslni...

Strajk czy zaloba?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Strajk...
https://www.sfd.pl/co_to_jest_!-t300442.html
Zobacz jak ostatnio zmienia sie forum, niestety na gorsze...
Znakomity przyklad jak mozna zepsuc cos co jest dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Mnie bardziej wartosc merytoryczna forum obchodzi. Poza tym moj avatar wymiata!!!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
WODYN - Zawsze mnie intrygował Twoj avatar. kto/co to jest??

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Rzezba w drewnie, odpowiednio oswietlona....

2 kruki na ramionach Odyna.

Na Polskich i niemieckich terenach znany byl jako Wodyn.

Mamy ze soba troche wspolnego, zastanawiamsie czy nie jestem jego wcieleniem...

Buhahahahha
Muhahaahaha
Eheheheheeee

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
A mi sie Twoj avatar kojarzyl zawsze z jednym plakatem z mojej silowni...
http://img302.imageshack.us/my.php?image=obrazm010xt1.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1395
Nie no wodyn nie mówię że w ogóle nie mozliwe tylko dla mnie jak narazie niemożliwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6531
A mi sie twoj avatar kojarzyl z jakims czarodziejem. A te dwa kroki to myslalem ze to jego rece ktorymi probuje wywrozyc cos na jakiejs kuli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Goku:
Wodyn to jest m.in. czarodziej...


Thiago: Kolor i twarz to nie wszystko...

Gariick:
Pompki sa malo warte. kolega wyciskal 112,5kg. przezucil sie na pompki, w tym na jednej rece... i to na piastkach. Na poczatku robil 14 powt. Po 2 latach morderczych treningow mimo dobrych predyspozycji do przyrostu czystej masy miesniowej , malego stresu(mial duzo kasy) oraz obfitych i czestych posilkow po prostu zmalal.... ale robil juz 114pompek na piastkach jednej reki. Mimo to ze zmalal jakos udalo mu sie cisnac 115kg na klate. Wynik jest cienki, wiec nie ma co sie podniecac. 2,5kg w 2 lata. - 5kg wagi ciala. Fakt ze kondycje mial za***ista... tak za***ista ze se serce zajezdzil treningami ...

Jak nie masz dostepu do sztangi to ierz sie za sztangielki. najlepiej wyciskac chwytem mlotkowym:

-sztangielki skos : 5*5p
-sztangielki poziom : 4s*8p
-rozpietki skos : 3s* 12p
-wyciskanie lezac z mostkowaniem dla zachowania pamieci ruchu : 2s *15p

Przy czym serie rozgrzewkowe zawarte sa w liczbach jakie napisalem. Unikaj ostatnich powtorzen bo blouja sile maksymalna, mase tez moga latwo blokowac!

Pozdr.

PS: i nie kloc sie o tak proste rzeczy..

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-16 18:14:48

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wioslowanie cos nie tak

Następny temat

Dolne partie brzucha

WHEY premium