SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki a podciaganie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
ale po co ćwiczyć klatkę/triceps/barki, jak do podciągania potrzebujesz bicepsa/pleców czyli zupełnie przeciwnych mięśni (w sensie, że pierwsze służą do wyciskania, a drugie do przyciągania)

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2013-05-13 12:06:49

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84
ok to jakie byscie mi cwiczenia i w jakich seriach polecili na lawce lamanej z hantlami na to zeby przygotowac sie do drazka?. A tak w ogóle to dzieki wam za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Najlepiej chyba trening siłowy, czyli z 8 serii na dużych ciężarach i z dużymi przerwami między seriami. Trening co 6-7 dni.
Na plecy możesz zrobić np. wiosłowanie sztangielką leżąc na ławce + wiosłowanie sztangielkami stojąc.
A na biceps np. uginanie ramion stojąc + uginanie opierając rękę o ławkę tak jak na modlitewniku, albo opierając o kolano siedząc.

Ale i tak nic nie zastąpi podciągania. Możesz podskakiwać, pomagać sobie nogami i robić co chcesz, ale żeby tylko to robić, a efekty będą po kilku tygodniach.

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2013-05-13 12:32:40

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
idz na siłownie cwicz wszystko po co tylko popmki robic zeby sie podciagac?

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84
glownie chodzi mi o to zeby dac rade chociaz kilka razy podciagnac sie nachwytem bo podchwytem to dam rady ze 2 czy 3 razy i chicalbym sie rowniez wyprostowac bo sie garbie, sadzilem ze jak zaczne cwiczyc na drazku to plecy stana sie mocniejsze i bede chodzil prosto :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Pierwsze 3 cwiczenia http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp przeczytaj se
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
kup sobie pajączka. Takie coś co piszczy jak się garbisz ja chyba to jeszcze gdzieś w szafie mam

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84
mialem takiego ale nie piszczal tylko sciagal plecy do tylu, ale takie cos podobno oslabia miesnie bo same nie pracuja, ale jakbym tak cwiczyl np. ten program: http://www.podciaganie.pl/ to jak myslicie wyprostowalbym sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
To czy się garbisz zależy od nawyku. Musisz się po prostu pilnować ciągle i po jakimś czasie będziesz robić to nieświadomie. Mięśnie nic nie dadzą, a jeśli masz garba to pozostaje tylko rehabilitacja lub operacja.

Garba w sensie wady postawy.


Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2013-05-14 23:40:09

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
olej programy 100 pompek, brzuszków, biców itp. Jak nie mozesz się podciągnąć to się wybij z nóg i powoli się opuszczaj, mozesz krzesełko sobie podstawić i pomagać nogą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wwwwww

Następny temat

sex

WHEY premium