SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 243735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
czlowieku czytaj uwaznie co pisze..nie mam sil tlumaczyc Ci w kolko tego samego.najpierw piszesz ze robisz pompki a teraz ze masz w domu silownie..jak mozna porownywac cwiczenia i sprzet dzisiejszy do tego jaki mieli pierwsi olimpijczycy?rob dalej te pompki..napisz cos jeszcze - bede mial pompe chociaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Kurna czlowieku czy jak sie cwiczy na silowni to juz pompek nie mozna robic ?? A z tego co czytam to ty wlasnie pierszy wspomniales o "herosach" i ich zastepowaniu przyrzadow ;) Wez juz lepiej skoncz ten temat bo mi bynajmniej szkoda juz czasu na to gadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Wiesz tego tak nie mozna rozpatrywac... moim zdaniem pomki jako "rozgrzewka" powinno sie robic codziennie... a czy mozna robic 50-100 bez niczego to zalezy od twojej formy... Jesli jestes wstanie zrobic 200 to czemu nie...?? Ale jesli masz te 50 robic pol godziny to lepiej rob co dziennie po 20 ale porzadnych...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Mam taki dylemat. Robie pompki codziennie z wieczora 2 serie po 50 pompek i potem jeszcze jedna serie na maksa czyli okolo jakies 80.Pomiedzy tymi 2 seriami po 50 robie przerwe 1 min a potem 5 min pomiedzy 50 a 80. Czy moj trening jest dobry. Poradzcie mi jakie pompki robic. Dotychczas robilem na roztawie rak ok. 20 cm. Czy to dobre czy moze lepiej by bylo szerzej? I jeszcze jedno pytanie. Czy pompki wplywaja na biceps. Jak niee to podajcie mi cwiczenie ktore by mi biceps wzmocnilo w domowych warunkach. Mam drazek . Bo na silke jeszcze nie chce chodzic bo mam 15 lat.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Ja mam troche lepiej niz 14 lat i poltora roku cwicze na silce ale skoro niechcesz to trudno. A co do bicepsu to machaj podchwytem na drazku to go wzmocnisz i plecy przy okazji rowniez.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Ja zacząłem robić na te wakacje, ale tak regularnie to robie od jakiegoś tygodnia, dwóch. W szkole ledwo 10 na wfie machnąłem, teraz robie 5 serii po 10 prawie codziennie.

massive0 ja cwicze sobie rekreacyjnie i machając hantlami przez wakacji biceps mi urósł o 1,5 cm, a robiłem to sobie dla przyjemności, głównie myślałem o klacie. Wiec dla amatora trener nie jest az tak potrzebny, Chyba ze ktos sie zapuscił.

Zmieniony przez - Adam170990 w dniu 2007-08-30 10:36:08

Zmieniony przez - Adam170990 w dniu 2007-08-30 10:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
I wieksze sa o wiele efekty po silce? Tyle ze ja mam jakies 173 cm i chcialbym dojechac do tych 180 i wtedy moglbym zaczac.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
To chyba logiczne ze na silce latwiej poprawic sile i mase niz na samych pompkach
Jesli nie chcesz chodzic na silke to chciaz hantle sobie zalatw.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
ja chcialem sie zapytac czy dobrze robie pompki robie codziennie po 3 serie z obciazeniem na pisatkach i noga jedna na druga

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
Ja mam takie pytanko.. Czy lepiej jest robić pompki na piąstkach czy normalnie?? (na rzeźbę ciała ) proszę o odpowiedz: jak najlepiej wyrzeźbić mięśnie za pomocą pompek.Z góry dziękuje :)

siła.... ??

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesnie, trening, sen..

Następny temat

Poczatek

WHEY premium