SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 300
Siema. Mam słabe ręce więc zacząłem sobie robić pompki. Robię je co drugi dzień rano 3 serie po 9, po południu 3 serie po 9 i wieczorem 3 serie po 9. Jak zacząłem to robiłem 6 i po tygodniu dokładałem 1 pompkę, ale teraz już nie dam rady. W miesiąc z 9 pompek jestem w stanie zrobić 14. Czy to dobry wynik 5 pompek na miesiąc? Może zmienić jakoś trening by przynosił lepsze efekty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146
pompki zmuszaja do pracy wiecej miesni niz Ci sie wydaje , a pamietaj ze wieksze grupy miesniowe potrzebuja wiecej czasu na regeneracje , dawaj czadu dwa razy w tygodniu to miesnie beda mialy kiedy odpoczac , btw pompki z dloniami blisko siebie bardziej stymuluja triceps bo te standardowe z zalozenia mecza klatke , sprobuj dwa razy w tygodniu przy kazdej serii cisnac ile wlezie , powiedzmy 4xmax z rozstawionymi rekami i 4xmax z dlonmi kolo siebie , to powinno poprawic wyniki . pozdrawiam

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zamiast robić same pompki lepiej weź się za trening całego ciała:

https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 300
Ortank- pompki z dłońmi blisko siebie to raczej jeszcze nie dla mnie bo za mało siły mam ;p


OzzyMG- to, że zapytałem o pompki nie znaczy, że nie ćwicze innych części ciała :) PS. pytałem o pompki więc jak masz odpowiadać to odpowiedz na temat bo twoja wypowiedź w niczym mi nie pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ok, to teraz napiszę na temat - wykonujesz trening całego ciała 3 razy w tygodniu, co 2 dni - RAZ DZIENNIE, nie 3 razy dziennie. Wtedy będziesz miałefekty.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 300
Zrobię tak jak mówisz tylko, że bardziej się skatuje bo 3 serię to chyba mało. Dzięki z góry za odpowiedzi, poćwiczę tak z miesiąc i zobaczymy co z tego będzie

Zmieniony przez - blady333 w dniu 2014-06-16 21:13:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Brzuch

Wiecej