SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
Siemka waze 65kg i mam 174cm cwicze poltorej roku:) moim celem jest zwiekszenie masy miesniowe z czym mam problem;/ Mam diete i jem 5-6 posilkow dziennie. Jakie odzywki byscie poradzili mam gainera juz mas xxl co do tego dokupic? myslalem o nitrobolonie lub celpumpie w tabletkach. Z gory dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
siedząc 24h bezczynnie spalisz ponad 2000 kcal. np; w Niedzielę
w powszedni dzień ponad 3000.
ile zjadasz ?
jeśli mniej więcej tyle to szybko masy nie nabierzesz a jeszcze ćwiczenia na których pozbywamy się masę energii !
ładuj ryż z Pekinu parabol, kaszkę grykę itp
Powodzenia.

lars32
każda porażka umiera w chwili zwycięstwa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
w tym wieku dobra multiwitamina ci wystarczy poprawi apetyt poza tym możesz dokupić dibencozide na apetyt, dodawaj do każdego posiłku łyżke oliwy i gainera, 3 razy pomiędzy posiłkami i bedzie oki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
nawet możesz kupić białko ostrowii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
aha ale oliwe z oliwek czy normalna;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
oliwa z oliwek extra virgin.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
mam drobne pytanko jeszcze znajomy polecil mi zebym kupil sobie HI-TEC Creapure Monohydrate i OLIMP Dextro Juice (dekstroza) mowil ze to na mase dobre bedzie co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
masz juz gainera wiec moim zdaniem to dextro se odpusc
po prostu moze masz jakes błedy w diecie a Creapure Monohydrate to juz jak chcesz ale po samej kreatynie bez dobrej diety nie spodziewaj sie ze przytyjesz 10kg.

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
nie no diete to mam mysle ze dobra hehe a gainerem uzupelniam braki;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
jesli dieta bedzie ok z dodatnim bilansem kalorycznym to bedziesz rosłłłłł

Zmieniony przez - shottas w dniu 2008-08-09 09:32:37

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
aha a nic juz do tego nie dokupywac dla lepszych efektow ;p gainer i ten monohydrant wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
zwykłe mono vitalmaxa wystarczy... mono to mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbrylony white flood

Następny temat

Kto moze niech pomoze

WHEY premium