SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie, L-karnityna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ufam że mi pomożecie. mam 16 lat i zawodowo gram w piłkę (4 treningi w tygodniu + 1 mecz). Chciałbym poprawić sobie mięśnie brzucha( tym samym troche schudnąć) Powiedzcie mi czy mogę brać l-karnitynę, jeśli tak to jaką? jeśli nie to jaki suplement?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Jeżeli grasz w piłkę i mimo to masz problemy z brzuszkiem....to najwyraźniej Twoja dieta jest jakaś słaba...karnityna nie da Ci nic..albo bardzo mało...w każdym razie efekt nie będzie zauważalny

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
możesz brać...choć właściwie nie wiem czy coś tobie da ;)
przyjrzyj się diecie - ogranicz ww proste na rzecz złożonych, nie jedz ich na wieczoor, zerknij na post tyki

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90347

poza tym młody jesteś...masz sporo ruchu..wyciągniesz się w goorę;)
trening aerobowy raczej masz zapewniony - dodaj do niego ćwiczenia na mięśni brzucha

powinno być ok ;)


artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może problemy z brzuszkiem to za mocno powedziane... ale chciałbym poprawić mięśnie. własnie wszyscy mi mówią że jak sie wyciągne w góre to nie będzie problemów z żadnymi brzuszkami...
Chciałbym jeszcze poprawić sobie klate. Co mi zaproponujecie? Jakieś białka do wspomagania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Do poprawy brzucha i klaty to podstawą są ćwiczenia ...białko serwatkowe też nie zaszkodzi

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym poprostu porobić coś na rzeźbę. Teraz jade na 10 dniowy obóz. może jakiś zestaw ćw na wolny czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli mówicie że l-karnityna nie zaszkodzi, to jaką brać i w jakich ilościach? no i kiedy :). Serwatkę brałem rok temu na kontuzje - naderwanie pachwiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zestwy ćwiczeń znajdziesz w dziale 'trening', 'alternatywnej drodze' i 'dla zupełnie zielonych':)

aha - może nie tyle wyrzeźbić, ale sproobować zboodować coś w czym da się rzeźbić;) czego w 10 dni raczej nie uda suę tobie niestety osiągnąć...trzeba czasu

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
l-k min.2 g na min. 1-1.5 godz. przed treningiem

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki, wiem że w 10 dni nie da rady :).
ale jaka ta l-k ?
bo są różne chyba prawda? Gdzie dostane w warszawie taki suplement?
acha i jeszcze jedno. czytłem że białka jaja kurzego bardzo po,magają i w schudnięciu i we wszystkim... czy można ich jeść dużo? i czy naprawdę pomagają? a jak jeść? pred treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zwracaj uwagę, by był to winian karnityny
możesz koopić np.Olimpu, Nutrendu (Carnitargin Gold w ampoołkaach) etc.
gdzie w wawie są to pojęcia nie mam ;)
choć właściwie w Hali Marcpolu coś powinno być ;)

białka moosisz dostarczać w granicach 2g/kg - także sobie przelicz
potem kombinooj z tabelami btw by dostarczyć jego odpowiednią ilość
http://zywienie.host.sk/tabele/btw.php


artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER NA NOC???

Następny temat

Kreatyna Weidera

WHEY premium