SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomogli byscie ulozyc jakis plan i co kupic na siłownie ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

60

Wzrost

165

Staż treningowy

Niski

Obwód klatki piersiowej

80

Stan zdrowia

Dobry

Cel/problem/opis

Chcialbym tak troche przypakowac ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Witam jestem Damian mam 16 lat chodziłem troche na siłownie ale malo mi to dało . Chciałbym zakupic cos do tzw"pomocy" np Białko kreatyne .
jak zacząć te cwiczenia pomogłby ktos ulozyc jakis plan ? zalezy mi najbardziej na barki - klata i brzuch . i biceps prosze o pomoc ;)
i co kupic jakiej firmy i wgl.
z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jakis taz, i jak kwestia odzywiania?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
jestem na diecie białkowej od 2 tyg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to znaczy? rozpisz co i ile jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
wypełnij ankiete działu sumienniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
paramaribo2
co to znaczy? rozpisz co i ile jesz



na sniadanie zawsze jem jakies 2 kanapki z szynka z indynka . tak polecil kolega .
na obiady zwykle jadam ryby , drób poza gęsia i kaczka ,jakas cielecina i wołowninka tez sie pojawiaja .
w wolnym czasie jakies jogurty naturalne i serki wiejskie takie .
i pije duzo wody . na kolacje tez jakies kanapki z szynka z indyka lub serek homogenizowany twarogi bez tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
o odżywkach to Ty zapomnij , na odżywianiu się skup to podstawa , bo jest kiepsko https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie - wrzuć tu przykładowy dzień. Z twojego opisu wynika, że rewelacji nie ma. Nie wiadomo ile kcal. Jakie węgle do obiadu itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Serwatkowe ! jakie polecacie ?

Następny temat

Skuteczne spalenie tłuszczu?

WHEY premium