SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat - pierwsze wejście na siłownie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Witam , na wstępie chciałbym się przedstawić - mam na imię mateusz , jest to mój pierwszy post na tym portalu. Jutro idę pierwszy raz na siłownię. Domyślam się, że tematów takich na forum było już pewnie setki, ale wielu takich tutorial`ach było pisane zazwyczaj z użycie słownictwa, które nic mi nie mówi. Mój cel na siłowni:
1)Większa siła , szczególnie na sezon rowerowy ( marathony , dłuższe wyprawy)
2) Rzeźba - ręce mam jak patyki i jeszcze do tego uzbierał się trochę brzuch , ogólnie mówiąc chcę na tyle ile to możliwe rozbudować całą sylwetkę .
Piszę temat; bo nie wiem
- które maszyny jak się nazywają
- jak poprawie wykonywać ćwicznia zawarte np. w planach treningowych zawartych dla początkujących.
- ile czasu przebywać dziennie na siłowni
- które ćwiczenia pomogą mi w zrealizowaniu postanowień
- jak obchodzić się z maszynami w siłowni, aby nie popsuć
- na co trzeba zwracać uwagę przy obciażeniach , aby się nie nabawić
- czy na sali ćwiczeń można mięć jakiś napój ? - jeśli tak to jakie: woda , izotoniki ? na rowerze dużo pije i zastanawiam się jak tu będzie.
kontuzji
moje parametry :
Wiek: 17 lat
Waga: ok.75-76kg
Wzrost: 169cm
Staż treningowy: -
Obwód pasa: 90cm (na wydechu, wysokość pępka)
Obwód klatki piersiowej: 91cm ( na wydechu na wysokość sutków zaraz pod pachami)
Obwód uda: 80cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): w sezonie od kwietnia do września, jazda na rowerze górskim 3-4 razy w tygodniu , trasy 70-100km
Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): raczej nie
Stosowane wcześniej diety: nigdy
Cel/problem/opis : podane wyżej.
Za wszystkie moje błędy przy pisaniu tego tematu , proszę mnie jakość strasznie nie hejtować. Z góry wielkie dzięki i Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3155
j/w a także zapraszam do wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
siema jestem nowy
potrzebuje bardzo dobry plan siłowy
wiek:17lat
wzrost:180cm
waga:90kg

jak by ktoś mi go ułożył był bym wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
niestety nikt ci za darmo planu nie ułoży. Spróbuj sam pokombinować z planem treningowym i wrzuć go tutaj do oceny;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie cyklu jablko+mono

Następny temat

Pytanko

WHEY premium