SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy z kreatyną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 298
Siemka kupiłem z kumplami na 3 kreatynę olimpu 400 caps. Chodzę na siłkę od 2 tygodni i jak zwykle zamiast poczytać zrobiłem po swojemu. A kreatynę powinno się przyjmować po 5-6 miesiącach chodzenia na siłownię (tak wyczytałem) i co teraz mam zrobić bo szkoda mi tej kreatyny wywalić albo coś, mogę sobie ją stosować?? Mam tam 130 tabletek. Co zrobić nie zaszkodzi mi jak zjem te 130 tabletek ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
zostaw sobie na pozniej lub sprzedaj. takiej ilosci nawet nie ma sensu jesc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 298
Aha a dlaczego nie ma sensu za mało czy za dużo?? Najchętniej bym to zjadł żeby nie stało w szafie i się kisiło tylko nie wiem czy to może mi zaszkodzić co o tym myślicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Nie zaszkodzi, ale masz jej zdecydowanie za mało.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 298
Aha ok raczej nikomu jej nie sprzedam :D chyba ją zjem i będzie po krzyku a potem dopiero kupie jak biedzie na to czas. Aha a ile powinno się mieć kretyny na cykl np. 8 tygodniowy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż__czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html

Cykl optymalny to 8-10 tyg

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 298
Dobra dzięki bardzo na razie zjem te 130 tabletek i będę robił na sucho dopiero jak przyjdzie na to czas wezmę suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
ale po co chcesz to zjesc? zmarnujesz pierwszy cykl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Odsprzedaj kumplom albo zostaw datę pewnie mają długą, tylko trzymaj ją w suchym miejscu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mało jak na cykl, przynajmniej ze 350-400 musisz mieć licząc te 6dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dokup wiecej i zrob caly cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy podciąganiu

Następny temat

knockout+nitrobolon 2

WHEY premium