SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy !! Jaka dieta i jak ćwiczyć żeby schudnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki qazar Sog
Możesz powiedzieć czemu wyżucić jogurty 0% tłuszczu, ryż i chleb gracham?
A co sądzisz o makreli wędzonej, wołowinie gotowanej i co w takim razie polecasz bo z tego co czytam to prawie wszystko wyżuciłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
To może ja odpowiem, jogurty 0% mają nadal dużo węglowodanów (gdyby były 0%tłuszczu o 0% węgli to by było ok.)Niemniej jednak rano na pierwszy posiłek mozna jeść jogurt i chleb pełnoziarnisty. Qazar wywalił ze swojej diety wszystkie ww proste i prawie wszystkie złozone, zastosował bardzo radykalną dietę. Zastanawiam się czy ta dieta przy Twojej masie bedzie własciwa. Ja bym próbował, najpierw zastosuj swoją wersję i powoli odstawiaj pieczywo i słodkie jogurty.
No ale lecimy dalej - ryż to też same WW, Makrela wędzona to bardzo tłusta ryba świetna do diety CKD - tłuszczowej, wołowina gotowana - to już lepiej ale najlepszy jest drób.




Pozdrawiam
Głosiu


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki głosiu,Soga chyba ci już wcześniej dałem ale wrazie czego nacisne jeszcze raz.
I jeszcze jedno podobno ryby mają jakiś inny tłuszcz (zdrowy)?
Więc co należy bardziej ograniczać w diecie Węglowodany czy tłuszcz co jest gorsze i dla czego? I jaki ma być stosunek węglowodanów, tłuszczy
,białka przy mojej masie(ile czego na kilogram wagi)
Ile się powinno tracić centymetrów w pasie,udzie, itp tygodniowo oczywiście w przybliżeniu bo mi przez pierwszy tydzień waga spadła aż o 2kg ale w pasie tylko 1cm czy tak ma być?

Pozdrawiam Gryzli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Niestety kolejnych sogów nie zaliczy chyba że się pofatygujesz i dasz mi w innych działach, np hobby czy fotografia.
Tak ryby mają zdrowy tłuszcz, ale Ty teraz masz się wystrzegać tłuszczu i WW. "Najgorsze" są WW proste, błyskawicznie zaspokajają potrzeby Twojego organizmu ale na bardzo krótki okres czasu, jesli zjesz taki strzał WW organizm odłoży nadmiar cukru w postaci tłuszczu. Nie umiem tego prościej wytłumaczyć. Generalnie tłuczy jak naj mniej, jesli juz musisz cos tłustego to oliwa z oliwek do sałatki, lub taka mała makrelka. W zadnym wypadku masło, smalec, boczek, śmietana itp. Co do dokładnych proporcji B/T/WW nie potrafię Ci powiedzieć bo nigdy tego nie liczyłem z taką dokładnoscią. Najlepsze dla Ciebie i nas wszystkich są produkty nie przetworzone - płatki owsiane (i inne tego typu) a nie kukurydziane, warzywa, miesko, pieczywo czy jogurt są b mocno przetworzone. Jogurt robi sie z mleka w proszku, wody i kostki smakowo cukrowej i kropelki bakterii - nie jest taki zdrowiutki jak go malują. Owoce również zawieraja masę WW prostych zwłaszcza takie jak winogronka
Moja rada - licz kg ale nie traktuj ich jako wyznacznika - wyznacznikiem niech bedzie dla Ciebie lustro + zdrowy rozsądek.


Ile się powinno tracić centymetrów w pasie,udzie, itp tygodniowo oczywiście w przybliżeniu bo mi przez pierwszy tydzień waga spadła aż o 2kg ale w pasie tylko 1cm czy tak ma być?


Pozdrawiam
Głosiu


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Głosiu ma apsolutnom racjie jogurt 0% to prawie 5 gram cukru na 100 gram jogurtu.Słuchaj tak ostra dieta w mojm przypadku doknała cudu ,węgle czerpałem tylko z musli i porcji warzyw.Ale sądze że jedzenie węgli nie jest tak ważne jak pora ich jedzenia,rano jesz węgle by odżywić mózg,a po trenigu aby odnowić zapasy glikogenu i tyle więcej razy w ciągu dnia nie jedz węgli.A co do wagi i obwodów to co piszesz głosiu jest jak naj bardziej normalne ja traciłem np 4 kg i tylko 1,5 cm w pasie,pamiętaj że oprucz tuszczu tracisz wode i mięśnie w czasie odchudzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !!
Dziś minął 2 tydzień mojej diety i chyba wszystko jest ok bo w tym czasie waga spadła o 3kg w pasie 4cm(z czego w ostatnim tygodniu 3!!!)w udzie 1 cm.

Mam tylko pytanie czy kupować wkońcu jakiś suplemat typu L-Karnityna,Super fat burner, HCA, Green tea itp. czy wszystko zostawić jak jest?

Pozdrawiam Gryzli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Zostaw na pozniej.
Jak waga leci przy diecie i cwiczeniach to nie ma wiekszego sensu cos teraz dokladac.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Hej, gratulacje tak trzymaj...

Co do suplementów, nie zaszkodzą a mogą sporo zdziałać, jeśli masz ciut gotówki na zbyciu to kup. kup w momencie kiedy dieta nie bedzie już tak skuteczna.

Jeśli L-karnityna to najlepiej płynna, w takich szklanych fiolkach jak zastrzyki ja się pije oczywiście.
HCA też powinno być ok.
Zieloną herbate to powinienes pić już od dawna, ale PIĆ a nie jeść jakieś tablety.

Ale ja nie o tym chciałem, pytałeś wcześniej o jogurt, no własnie dopiero teraz zauważyłem że masz źle rozpisane posiłki.
Produkty w których jest dużo WW powinieneś jeść rano - do południa.
Im bliżej wieczoru tym mniejsze posiłki, mniej WW a więcej białka. To tak w wielkim skrócie.

No i to na tyle, Głosiu over & out Trzymam kciuki.





Pozdrawiam
Głosiu


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Gratuluje efektów!
Mam pytanie co myślicie o l-karnitynie bo dla mnie to sciema ,wziołem chba ze z 200 tabsów i zero efektów.Zielona herbata i hca jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!!
Głosiu już skorygowałem dietkę i od 17 staram się unikać węglowodanów.
Co tydzień będę pisał o swoich efektach w walce z tłuszczykiem.

Dzięki wszystkim za wsparcie
Pozdrawiam Gryzli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem tłusta!! bleeeeeee

Następny temat

Dieta antyhormonalna

WHEY premium