SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po redukcji - jaka dieta i jak z cyklem kreatynowym ? Help bardzo prosze.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
Witam serdecznie!

Mam do Was takie pytanko. Do tej pory jestem na diecie redukcyjnej (około 2,5miecha) i efekty mam bo z 81-2kg zszedlem na 74kg :) A przedstawia sie on tak:

B: 2,5g/kg = 195g
W: 1 g/kg = 78
T: 0,7 = 55g

Razem 1589 kcal.


Chce ja jeszcze potrzymac tak zeby zgubic 2-3kg i juz ja skonczyc, no i tutaj jest moje pytanko. Skoro moje zapotrzebowanie wynosi 2300 kcal a teraz jadlem ok. 1500 to jak mam teraz ulozyc diete ? Odrazu wskoczyc o tyle kcal ?? Czy stopniowo zwiekszac ?
No i jeszczy czy moglibyscie mi powiedziec jakie powinny byc proporcje B,W,T? Bo nieche juz obrosnac w tluszcz, a musze wspomniec iż mam tendencje do tycia.

A teraz 2 sprawa:) Chcialbym zaczac po tej diecie cykl kreatynowy, tylko wlasnie nie wiem czy mozna odrazu i czy nie zaleje sie tluszczem, bo tego juz bym chyba nie zniozl ;] Bo kosztowalo mnie to troche pracy;)Czy moge to zaraz po zakonczenu diety czy mam najpierw stopniowo przejsc na normalna a dopiero potem cykl ?
I wlasnie chcialbym wiedziec jaka diete powinienem miec na cylu by po nim spadki ni byly drastyczne.

Mysle nad zakupieniem takich produkcikow
- !Trec - Creatine Micronized 200 mesh - 400g
- Olimp - ALA - 90kaps.
- !Trec - L-Glutamine Fc 200mesh - 200kaps.

Chce ALA gdyz ja mam tendiecie do tycia i glukoze raczej sobie podaruje bo to jest jednak duuza jak dla mnie ilosc ww.
Te produkty jeszcze posiadam na poczatek starcza potem tez dokupie.
- 3D Protein
- Trec - Anabolic BCAA System

Aha i czy w diecie na cyklu powinien byc dodatni bilans?

Czy powininem dokupic cos jeszcze ??
Bardzo prosze o pomoc tak i w diecie jak i w suplementacji. Bardzo dziekuje z gory za odpowiedz.
Pozdrawiam serecznie.

Pozdro !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
Chlopaki bardzo prosze o pomoc.

Pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
trochę przegiąłeś z tym deficytem kalorycznym jak na mój gust. Nie powinieneś był przekraczać -500 kcal, ale trudno. Rozumiem desperację
Teraz musisz zrobić dobre wyjście. Bardzo powoli zwiększaj kalorie i kontroluj wagę, aż dojdziesz do momentu, kiedy przestaniesz chudnąć. Potem utrzymuj ten stan ok miesiąca. Potem możesz znowu trochę podnieść kalorie i zobaczysz co się będzie działo. Kontroluj przy tym parametry ciała.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
"Chce ja jeszcze potrzymac tak zeby zgubic 2-3kg i juz ja skonczyc, no i tutaj jest moje pytanko. Skoro moje zapotrzebowanie wynosi 2300 kcal a teraz jadlem ok. 1500 to jak mam teraz ulozyc diete ? Odrazu wskoczyc o tyle kcal ?? Czy stopniowo zwiekszac ?"

Popełniłem ten sam błąd będąc na ckd, zbyt drastycznie obnizyłem kcal, a fat wcale tak pieknie nie zchodził, gdy zaczołem stopniowo zwiekszać ilośc kcal i węgli zeby utrzymac efekt ckd, dodatkowao zchudłem i to szybciej niz w końcówce ckd.
Zwiększ bilans kalori do -200, zwracaj uwage na to co jesz, niskie ig, mało węgli prostych, tłuszcze roslinne, dużo posiłków dożuć troche więcej aerobów i powinienes bez problemu zlecieć te 2,3 kg. Po tym wyrównaj bilans kaloryczny i obserwuj co się dzieje. Wszystko rób stopniowo.

"No i jeszczy czy moglibyscie mi powiedziec jakie powinny byc proporcje B,W,T? Bo nieche juz obrosnac w tluszcz, a musze wspomniec iż mam tendencje do tycia."

Rozreguluj swój metabolizm do maksimum jedz tak z 6 posiłków, białko tak ze 2g na kg. Nie daj szansy poprostu sie otłuścic jeżeli zauwazysz, ze tyjesz dożuc aeroby zmniejsz kcal. ale jakie btw na mase? Jak na mase to B-2g, W-4g lub 5g; T-1,5g lub wyprubuj LowCarB na mase przy +800kcal. Przy dobrym doborze skłądników nie otłuścisz się.



"A teraz 2 sprawa:) Chcialbym zaczac po tej diecie cykl kreatynowy, tylko wlasnie nie wiem czy mozna odrazu i czy nie zaleje sie tluszczem, bo tego juz bym chyba nie zniozl ;]"
Nie zalejesz sie tłuszczem tylko rób wszytsko stopniowo i obserwuj swój organizm. Krete zacznij jeść jak będziesz miał juz diete masową

"I wlasnie chcialbym wiedziec jaka diete powinienem miec na cylu by po nim spadki ni byly drastyczne."

taką jak na cyklu, spadkidrastyczne....... to nie omadren

Mysle nad zakupieniem takich produkcikow
- !Trec - Creatine Micronized 200 mesh - 400g
- Olimp - ALA - 90kaps.
- !Trec - L-Glutamine Fc 200mesh - 200kaps.

Chce ALA gdyz ja mam tendiecie do tycia i glukoze raczej sobie podaruje bo to jest jednak duuza jak dla mnie ilosc ww.
Te produkty jeszcze posiadam na poczatek starcza potem tez dokupie.
- 3D Protein
- Trec - Anabolic BCAA System

Z tym to do działu suplementacja, ale ala, glutamine, bcaa odpuścił bym sobie na masie chyba, że bcaa przed aerobami zależy jeszcze jaki masz bf jak mały to tak jak nie to nie kupuj?Krete mozesz kupic zwykła 80mesh, zaoszczędzonom kaske zakup tauryne, zha, o-3, multiwitamine jak starczy sianka to mała puszke cellpump i masz wypas

"Aha i czy w diecie na cyklu powinien byc dodatni bilans? "
zaleznie od celu, jaki chcesz osiągnąc jeżeli celem jest masa to zdecydowanie tak, jezeli chcesz jeszcze gubić wage to odradzam kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
Thx za odpowiedz!

Jesli chodzi o ten deficyt to nie obciołem tego tak odrazu na poczatek obciete było o 300 potem o 500 az doszedłem do tego, wiec nie bylo to tak z dnia na dzien, a przez zaczeciem tej diety przez jakies 3 tygodnie starałem sie mniej jesc, wiec nie mialem problemu z wilczym glodem itp. A czuje sie ok, nie jestem ospaly jak bywa na nisko ww.

Co do posiłków to cały czas jem 6 o stałych porach, ww przestaj jesc od 14-15. Osatnie 2 posilki to tunczyk i na noc odrzywka bialkowa (izolat).
Aeroby tez mam takze mysle ze te 2-3 kg dokonca miecha powinny spac. Aha przez caly czas diety biore BCAA zeby zapobiec nadmmmiernym spadkom i wsomie jest ok nie sa duze.

Głownie chodzi mi o to wlasnie ze po tej diecie chce zaczac cykl kretki ale wiem ze nie moge zejsc raptownie z diety. Wiec bede teraz stopniowo dodawał kcal az dojde do zapotrzebowania (oczywiscie z kontrolm wagi i wymiarów).

FatBoySlim a czemu 80 ? Czy 200 nie jest leprza? Z tego co wiem to jej przyswajalnosc jest duzo wieksza, no ale nie bralem jej wiec moge sie mylic. A co to jest zha ?? chodzi Ci o ZMA ?
A i jeszcze cellpump mam brac razem z kreatynka? Sorki ze pytam ale nie robilem nigdy tak:)

Z gory dzieki za odpo.

Pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
Bardzo prosze o odpowiedz naprawde mi na tym zalezy.

Pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Bucho celpump to właśnie kreatyna, a konkretnie jabłczan. Ja poczekałbym z tym cyklem aż skończę wyjście z diety

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
No tak ja to wiem tylko ze On napisale to tak ze zrozumialem ze mam laczyc mono z call...
Narazie chyba wole mono a pozniej jableczan.

Pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
nie widzę sensu łączenia mono z jabłczanem, ale zaznaczam, że nie jestem da mada bogiem suplementacji. Nigdy się jednak z czymś takim nie spotkałem. Jak masz kasę na jakiegoś stacka to na pewno będzie lepszy od mono, ale mieszać raczej nie ma po co

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Mozesz laczyc mono z cp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
Siemka, Domer a jak mono laczyc z CP? I czy beda po tym jakies leprze efekty ??

Pozdro !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do HST do oceny

Następny temat

Tuńczyk w sosie własnym z OMEGA3

WHEY premium