SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po redukcji ? prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
"od nie dawna stousje diete i jestem w tym temacie poczatkujacy proisł bym o rozwianie moich wotpliwosci i o poprowadznie odpowiednia droga "
włąsnie jestem w trakcie diety i treningu redukcyjnego w trakcie 16 dni zrzuciłem 2 kg wagi z 95 na 93kg i w pasie ubyło mi z 91cm do 87cm czyli 4cm
Moj głowny cel to pozbycie sie tk tłuszcowej okołobrzusznej dlatego stosuje ;
-trening hst
-6 wediera na czczo
-diete redukcyja 2.3g białak 3.5g weglowodan 0.8g tłuszcy na kazdy kilogram wagi daje przy 95kg 2888kcal podzilone na 6 posiłkow

Jesli osiagne juz satysfakcjonujace efekty i bede chciał trenowac nadal hst na mase jaka diete zastosowac zeby znow fat sie nie zbierał ?

-ja mysle ze na poczatku zastosował diete z zerowym bilansem enegetycznym tylko nie wiem jakie proprcje poszczegolnych składnikow (biłka wegli tłuszcy) powineniem dostarczac na kazdy kg ciała dzinnnie wiec prosił bym bardzo podanie jakiejs optymalnej ilosci
-a z czasem obserwujac reakcje swojego oraganimzu zwiekszał bym bilnas stopniowo na dodatni ewentualnie stosujac lekkie areoby w dni nie treningowe

prosze o ocene mojej koncepcji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
ustaw proporcje: 2g białka/kg, 1g tłuszczy/kg reszta kalorii w węglowodany.

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
dzieki bardzo za pomoc
mam jescze kilka pytan byc moze z twojego punktu widzenia troche bezsensownych ale na moim poziomie wiedzy z tego zakresu maja one znaczenie dzis sie zwazyłem i doznałęm szoku waze 90kg po 16 dniach redukcji spadła mi waga o 5kg i zanotowałem lekkie spadki w obwodach miesni biceps o 1cm klata o 2cm
i brzuch spadł o 4cm i jeszce jest troche do zrzucenia
- jak oceniasz takie wyniki po 16 dniach ?
- obawiam sie troche dalszych spadkow masy miesniowej w jaki sposob moge temu przeciwdziłąc moze zsatosowac wieksze ilosci białka w posiłkach
(to jest moja subiektywna ocena osoby nie doswiadczonej jesli chodzi o redukcje moze takie spadki masy sa normalne ale mnie ten stan lekko zaniepokoił )
prosił bym o obiektywna ocene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
W pierwszym tygodniu spada znacząco waga - jest to w większości tylko woda i glikogen czyli nie masz się czym cieszyć. ;)
Twoje spadki obwodów są też w skutek opróżnienia glikogenu i wody - po wejściu na normalną dietę - wróci spowrotem, więc się nie martw.
Częściowo można zaradzić stratom mięśnia(które są nieuniknione na każdej redukcji) stosując niski deficyt - 15-10% i powiększać ten deficyt głównie aerobami, ilość białka którą podałem jest wystarczająco antykataboliczna. To tyle ;)

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
dzieki popieram twoja teze jeszcze jednym faktem stosowałem kreatyne owodnioną i na redukcji ja odstawiłem (na6tyg) co wiaze sie ze znacznymi spadkami wody i plus mniejsze ilosci wegli a co za tym idzie spadek glikogenu w miesniach przyczyniło sie do tego nagłego spadku
ale mysle tłuszcyku tez duzo poszło efekty juz sa widoczne gołym okiem
jescze jedno pytanko jaki jest optymalny czas trwania redukcji i co najlepije po niej trenowac mase a moze gestosc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
6-8tygodni jeden cykl redukcyjny, jak chcesz dłużej - robisz 1-2tygodnie diety z bilansem zerowym i dalej jedziesz. Po redukcji musisz stopniowo zwiększać kalorie aż do bilansu zerowego i potem robisz to na co masz ochote - utrzymujesz forme(zostajesz przy bilansie zero) lub się dalej masujesz(zwiększasz stopniowo kalorie na plus) - twoja wola. ;>

"Life is full of compromises."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o wapń na redukcji

Następny temat

Dieta masowa do oceny :) moze komus sie przyda ;-)

WHEY premium