SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy !!! tylko fachowcy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
A jeśli 4 dni to klatka z plecami ? Bo połączenie nogi-barki raczej nie bardzo? Z serii na serię staram się dokładać ok 10 % ciężaru maksymalnego, nie wiem na ile to w przypadku treningu na sylwetkę ma znaczenie, dostosowałem trening siłowy zwiększając liczbę powtórzeń jednak ostatnią serie prawie każdego ćwiczenia robię nie więcej jak 8 powtórzeń z możliwie największym obciążeniem. Myślicie że warto zainwestować w plan napisany przez fachowców z sfd? Czy więcej wyczytam na forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Propozycji może być multum:

a)
1) klatka + łydki
2) przód uda + plecy
3) tył uda (mc) + naramienne
4) biceps + triceps (w superseriach żeby podciągnąć słabszą partię)

b)
1) klatka + biceps
2) naramienne + triceps
3) plecy
4) nogi

c)
1)klatka + triceps
2) plecy + biceps
3) uda
4) naramienne + łydki

I wiele innych wariantów w zależności od potrzeb. Co do płacenia za gotowy plan - wybór należy do Ciebie. Masz swój temat, pokombinuj - my Ci pomożemy złożyć plan który będzie miał ręce i nogi. Ale możesz zapłacić i bez kombinowania dostaniesz gotowca. Sam zdecyduj.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-04-09 07:40:09

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, propozycji może być naprawdę niemało- ja jednak bardzo sobie chwale treningi grup antagonistycznych więc klatkę z plecami[najszerszym] jak najbardziej mógłbym polecić;
-klatka, najszerszy
-nogi
-barki
[lub ich część], czworoboczne i doł plecow
-[ew. część barków], ręce i brzuch

to przy włażeniu odpowiednich ćwiczeń, jak i właściwie przeplecione dniami wolnymi nie powinno być złą propozycją

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-04-09 20:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
gotowy plan jest jakimś wyjściem jednak nie ma to jak się nauczyć o co chodzi, już ograniczyłem liczbę serii i mam uczucie jakbym był spuchnięty po 2 ostatnich treningach, najbardziej zależy mi na rozbudowie ramion które przy mojej klacie wyglądają jak zapałki, od przyszłego tygodnia 4 treningi w tygodniu to pewne dzięki za sugestie jak to połączyć, może problemem jest że pierwsze ćwiczenie jest zawsze najcięższe kiedyś znajomy sugerował taką zmianę żeby najcięższe serie zostawić na koniec, czy np 6 serii na biceps a 8 na triceps to nie za mało? Planowałem taki trening na piątek po 2 serie w ćwiczeniu i zacząć od lżejszych ćwiczeń np wyciąg, francuskie a na koniec wyciskanie, może problemem jest że na każdym treningu staram się robić duże ciężary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale duże ciężary jako baza zazwyczaj fajnie działają - także nie ma co tego odrzucać. Z drugiej strony jakieś wstępne zmęczenie izolacjami i później wielostawowe ćwiczenia jako urozmaicenie od dotychczasowej rutyny nie będą złe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deska do robienia bicepsów ?

Następny temat

trening barkow

WHEY premium