SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w poprawieniu diety redukcyjnej dla początkującego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie

Na forum zaglądam już dłuższy czas, ale dopiero nie dawno postanowiłem wprowadzić w swoje życie odpowiednią dietę. Wybrałem Low Carb, rozpisałem sobie dietę i wyglądała nawet sensownie, ale nie potrafiłem jej utrzymać.

Ostatecznie przez ostatnie 1,5 tygodnia jadłem tak jak w załączniku. Spadłem niby trochę na wadzę (pewnie przez wodę), ale w godzinach popołudniowych strasznie dopada mnie głód. Staram się biegać 5 razy w tygodniu i widzę, że mam zbyt dużo uciętych kalorii, ale nie mam pomysłu co wrzucić do tej diety.

Z jajek robię jajecznicę, bo lepiej mi wchodzi. Orzechów włoskich i słonecznika mam pod dostatkiem, więc tego mogę sobie nie żałować. Płatków owsianych w normalnej formie z mlekiem, nie trawię. Nie potrafię się do nich przekonać. Wiem, że powinienem dorzucić jakieś warzywa i tak też zrobię. Nie wiem też co z kolacją. Zawszę robiłem z tego taki shake i jakoś to wchodziło, ale smak był dosyć neutralny. BCAA używam innego, ale to nie ma większego znaczenia.

Szukałem trochę w przepisach na SFD, ale nie jestem jakimś wybornym kucharzem i nie znalazłem nic dobrego dla siebie.

Możecie spróbować pomóc?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Wypełnij ankietę działu, zapotrzebowanie licz wzorem z postów podwieszonych, nie kalkulatorem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ANKIETA
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 93.5kg
Wzrost : 179
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu 2h wf na dużej hali, 5x w tygodniu bieganie około 5km
Odżywianie : stosuję dietę którą opisałem w temacie
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : alergia na większość pyłków kwiatowych (także w jedzeniu np. miód kwiatowy)
Stan zdrowia : bez zarzutu
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie, na siłownię będę mógł pozwolić sobie dopiero od czerwca
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie BCAA Hi Tec Nutrition Anabol Amino, białko WPC SFD Protein Plus v2
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak

Zapotrzebowanie wg tych wzorów https://www.sfd.pl/-t276436.html wyliczyłem na 2714 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
witam . za malo kalorii masz w diecie . i to duzo za malo
twoje zapotrzebowanie wynosi 93.5 x24hx1.3=2917.2
czyli 3000 tys kcl odejmnij od tego 300=
2700 kcl, tylo powinienes dostarczyc wciagu dnia zeby chudnac. dlateog tez chodzisz glodny , robilem dokladnie ten sam blad .sporo biegasz wiec te 2700 na poczatek powinno byc dobrze..zapewniam ze glodny nie bedziesz chodzil , ja mam 2500 i ledwo to zjadam hehe.teraz do dziela ukladanie diety. jedz ryby serki wiejskie piersi z kuraka , ziemniaki parowane.kasze. ryz.duzo warzyw. oliwa z oliwek orzechy, tym dobrze podbijac kcl w 100 g, jest ok 600 kcl .twarog na noc albo makrela wedzona jest odpowiednia . itd,,,

bialka powinno byc 2-2.5 na kg maszy ciala.wegle od 2-4. kmc. a tluszcze 1 na kilo masy ciala, na low carb, mozesz dac wegli troche mniej i podbij to zdrowym tluszczem , wazny jest bilans kaloryczny .2700

nie wiem czy moge tu polecic strone . jak nie mozna to wykasowac prosze, ja kozystam z serwisu www.ilewazy.pl.z kuchennej wagi kozystam w przypadku wazenia piersi z kuraak badz ryby.reszte albo ilosciowo albo w szklance, bardzo wygodny sposob , tam wszystko jest ladnie opisane i do tego ladny kalkulator diety .teraz reszta w twoich rekach , powodzeni

jezeli po ok 2 tygodniach waga bedzie stala dalej . zmniejsz kcl o 200

jedynie sensowie wyglada u ciebie w diecie obiad i kolacja.i tak mozesz zostawic.,sniadanie jajak tez dobrze ,dodaj do tego chleb razowy i oliwe + warzywa.i tez bedzie git.reszta od nowa .

warzyw nie dodawaj do kalkulatora, oprucz kartofli hhehe

Zmieniony przez - gajny w dniu 2014-03-29 07:27:08

Zmieniony przez - gajny w dniu 2014-03-29 07:42:21

Zmieniony przez - gajny w dniu 2014-03-29 07:49:03

Zmieniony przez - gajny w dniu 2014-03-29 07:53:18

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki bardzo za cenne wskazówki. Spróbuję poprawić tą dietę i podeślę tu jeszcze do sprawdzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka do poprawy???

Następny temat

walka z tkanką tłuszczową

WHEY premium