SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w osiagnieciu rzezby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Witam
Chciałbym zrobić coś z swoim ciałem. Postanowiłem ze moim docelowym celem ma być coś ala rzeźba Brada pita z filmu podziemny krąg



Problem jest taki ze jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o wiedze na temat treningu.
W miejscu gdzie mieszkam ciężko z siłownia ale mam trochę własnego.
hantle, zwykła jak i łamana sztanga, gumy do rozciągania, drążek, ściski czy jak im tam, modlitewnik :).

Mam 25 lat, 180cm wzrostu waga 70kg. Nie wiem czy najpierw tworzyć dietę i trening na masę czy inaczej podejść do tego.

Prosił bym o jakieś porady jak zacząć by mieć dobrze wyrzeźbiona sylwetę ale nie wyglądać jak hardcorowy koksu. Wygląd plażowy jak bym to opisał.
Prosił bym tez jakie suple kupić... białko ? gainery? no xplode ?

PS: Wiem ze na efekty będę długo czekał i na pewno na te lato nie będzie ciałka ale mam motywacje i chciał bym to wykorzystać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Podaj informację o sobie. Fajnie by było gdybyś rzucił zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Tak wiec załączam moje zdjęcie na szybkości zrobione za co przepraszam.
Jak wcześniej napisałem jestem szczupły. 70 kg przy wzroście 180cm. lekki brzuszek piwny. Obwód klatki to 102 a bicepsa 33 tak wiec sporo pracy przedemna.

Cel





Zmieniony przez - Beginnerr w dniu 2014-02-24 19:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Weź FBW z podwieszonych i ułóż jakiś ogólny schemat posiłków w ciągu dnia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Myślałem nad dieta i mam dylemat bo nie wiem czy powinienem już teraz zacząć utratę tłuszczu a zwiększanie masy mięśniowej czy może lepiej najpierw zwiększyć jednak masę ciała np o 7kg.

Jak już napisałem jestem amatorem ale wiem ze są diety na masę , na rzeźbę to samo tyczy się treningu tylko nie wiem w sumie co powinienem zrobić najpierw zmierzając ku mojemu celowi :p

Zamierzam tez kupić suplementy tylko nie wiem jakie ... Białko czy lepiej gainer ?

Zmieniony przez - Beginnerr w dniu 2014-02-24 21:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Co chcesz tracić jak ważysz 70 kg? Suplementy zostaw w spokoju, najpierw odwiedź dział odżywianie i poczytaj co i jak.

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Rób masę na niskich węglowodanach, ćwicz i dąż do celu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1598
Cel najważniejszy, określ go i zasuwaj konsekwentnie. Jak trochę dziewiczego tłuszczu złapiesz robiąc masę to nic się nie stanie.. jedz konkretne śniadanie, 2 mocne obiady i porzadną kolacje, zerknij na dział "pierwszy rok treningów" a nim minął pierwsze 2 miesiące i gwarantuje Ci, że nie poznasz się w lustrze. A tak w ogole to ten aktor jak się domyślasz zapi**dalał do roli i to nie pierwszy raz.. także pracy przed Tobą nie mało :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
Jak narazie konsekwentny trening + dieta, z odzywkami bym poczekal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z masą?

Następny temat

pomoc w doboże supli i nie tylko :)

WHEY premium