SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w "stworzeniu" rzeżby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71
Witam!
Od razu mówię, że w temacie treningów i siłowni jestem "minusem" wiec zwracam się o pomoc do was...
Chciałbym w bardzo szybki sposób poprawić swoją budowe ciała...
Jak narazie wyglada to tak:
http://img836.imageshack.us/i/63911289.jpg/
Mogłyby być jakies tabletki albo cos... Nie znam sie za bardzo...
Od razu dodam ze nie jestem niewiadomo jak bogaty więc nie przypisujcie mi niewiadomo jakich sterydów za 300zl.

Dziekuje bardzo z góry!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 72

Wzrost: 184

Cel treningowy: Rzeźba

Staż treningowy na słowni: Brak

Uprawiane inne sporty: Siatkówka, piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztangielki

Dieta: Zawsze jadłem to co chciałem

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Teraz rzeźba - redukcja. Zrobiłaby z ciebie Homo Anorekto. Gatunek ten charakteryzuje się wystającymi kośćmi i małymi mięśniami.
Zrób masę najpierw by potem rzeźbić. Jak dobrze pójdzie to półtora roku masy potem pół roku typowej redukcji i masz fajną rzeźbę.

Po pierwsze znajdź sobie siłownię albo sam sobie zbuduj. (wersja eko to jakieś 500zł (używana ławka ze skosami + praska do nóg + gryf prosty + obciążenie ze złomu (50kg) + drążek.

Rzeźbę rób wtedy gdy uznasz, że jesteś duży i teraz chcesz dodatkowo wyeksponować mięśnie. Przy redukcji zejdzie ci z 6-7% w obwodach jak będzie źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1127
Mikadorus ma racje... nie ma z czego rzeźbić.
Zacznij ćiwczyć na mase zadbaj o dobrą albo chociaz poprawna diete poćwicz trooooooocheee i dopiero. Teraz to by nie miało sensu żadnego.
Poczytaj o treningu masowym i diecie a na pewno coś znajdziesz.
Pozdro

"Ćwicz, nie p******!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium