SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ocenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 581
Witam po przerwie zaczelem cwiczyc zainwestowalem w odzywki BCAA Olimp ,Tribules 90 Olimp i odzywke bialkowa Arnold whey mam cos dokupic do tego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Starczy. Pamiętaj, że dieta najważniejsza. Skoncentruj się na odżywianiu bardziej i treningach a odżywki to tylko dodatek. Białko przydatne zawsze, BCAA też się przyda, ale dla mnie Tribulusy są przereklamowane. Jego efekt działania jest prawie zerowy. A ten 90 Olimpa co go masz to kiedyś go brałem, jego to w ogóle nie czułem. Jedyny tribulus, którego działanie delikatnie czułem to Nutrenda. Także podstawa to miska i regularne treningi. Ew. do tego zestawu możesz dokupić witaminy np. i jakieś kwasy omega. Linki podaję ; https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Omega_3_sport_edition-opis3562.html - kwasy omega / https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport-opis864.html - witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 581
PO JAKIM CZASIE ZACZAC UZYWAC KREATYNKE? na poczatek Mono wystarczy ? narazie trenuje 2 Tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 581
po przerwie bo mialem kontuzje z barkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Na razie nie wrzucaj kreatyny. Póki co dobrze się odżywiaj i regularnie ćwicz. Jak będziesz solidnie się tego trzymał to po 2 miesiącach możesz wrzucić spokojnie krete. Mono Cię zaleje, jak już to jabłczan najlepszy wg mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 581
Witam czyli bialko,Bcaa i witaminki moge brac caly czas? KREATYNKE & TYG I & TYG PRZERWY I ZNOWU CYKL ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
kreatyne bierze sie tak okolo 8-12 tygodni, a nie tydzien bierzesz, tydzien nie. no chyba, że własnie powstala innowacyjna metoda zazywania krety i jeszcze o niej nie wiem xD

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Dawid skąd Ty żeś wytrzasnął takie stosowanie krety? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
dawid0205
Witam po przerwie zaczelem cwiczyc zainwestowalem w odzywki BCAA Olimp ,Tribules 90 Olimp i odzywke bialkowa Arnold whey mam cos dokupic do tego ?


Co z dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
hm czy mono czy jabłczan tak samo mnie zalewa. Śmiem twierdzić, że poza ceną nie ma żadnej różnicy między mono a innymi formami kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dokładnie tak, jedynie mono zostało przebadane na każdą stronę i o nim wiadomo najwięcej. jak nie ma różnicy to po co przepłacać

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cute cykl

Następny temat

Mixy korygacja/uklad nerwowy/ tylko dla znawców :)

WHEY premium