SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dobraniu treningu 3 czy 4 dniowy??.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! ćwiczę na siłowni prawie 2 lata chcę ułożyć sobie nowy trening poniewaz na starym cwiczylem juz 2 miesiace ostatnio wyczytałem że dobry jest trening 4 dniowy bo lepiej mozna wykorzystac ten czas i nie potrzebnie trzeba czekac na np. trening na klatke bo klatke mozna cwiczyc np co 4 dni.a w treningu 3 dniowym na cwiczenia klatki czekamy 7 dni..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
napisz wiecej o sobie (i wklej ankiete)

i jakim planem teraz cwiczyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć :Mężczyzna

Wiek :18

Waga :87

Wzrost :188

Cel treningowy :masa

Staż treningowy na siłowni :1r i 8 m

Uprawiane inne sporty :piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :full oprócz drążka

Dieta :jest

Przeciwskazania medyczne :brak

Zażywane suplementy :brak



Moj obecny plan byl 3 dniowy ktory doradzili mi koledzy z sfd i kiedys wlasnie jak go ulozylem jakas osoba z forum mi napisala ze lepiej na 4 dni przejsc bo lepiej mozna to wykorzystac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o pomoc bo od środy chciałbym ruszyć z nowym planem ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
ułoż plan partia 2x tydzień - np. z podzialem na gore ciala i dol - skoro cwiczysz juz 2 lata taki trening powinien byc bardzo skuteczny
przykładowo rozłóż tak:
pon - dol
wto - gora
sro - off
czw - dol
pt - off
sob - gora
ndz - off

Zmieniony przez - byczepeto w dniu 2009-10-12 19:35:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli np :
-Góra (klata,biceps,triceps)?
-Dół (Plecy,barki,nogi)?? tak to roździelić czy inaczej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
góra - klatka, barki, góra pleców, ręce

dół - 4głowe, 2głowe, łydki, prostowniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ja widziałem kiedyś taki trening że był na 4 dni podzielony i na ciężki i lekkie (a1,a2,b1,b2) ciężkie i lekkie on też był by dobry??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a który trening lepiej stosować 3 czy 4 dniowy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4606
moze byc podzial ciezko-lekko - ja tak kiedys cwiczylem i dawalo dobre efkety

co do trenowania 3 czy 4 dni w tygodniu - wszystko zalezy od tego ile masz czasu, jaka masz regeneracje, poziom stresu i kilka innych czynnikow - jezeli uwazasz ze 'dasz rade' kolokwialnie mowiac, to na mase zdecydowanie lepiej jest trenowac 4 i wiecej dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzę do szkoły wiec zawsze czas jakoś znajdę ;)
jakbyś mógł mi kolego wytłumaczyć jak ten trening mam zrobić aby był dobry to bede wdzięczny nigdy takiego nie robiłem i nie wiem po ile ćwiczeń itp..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z planem

Następny temat

FBW-czy można tak??????

WHEY premium