SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
Jestem tu nowy wiec dokładnie nie wiem co mam opisywać ale zacznę od :

Wiek; 17
Wzrost; 184
Waga; 78
Cel; Chciał bym być bardziej wyrzeźbiony w szczególności brzuch
Tak wiec zacznę od tego ze wracam do domu dopiero o 16,30. Na siłkę wbijam o godz. 17,15 i ćwiczę do godziny 18,30. Proszę o pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 78

Wzrost: 184

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 84

Obwód uda: 47

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 16,2%

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: piłka nożna codziennie ,
siłownia co 2 dni


Odżywianie: Jestem uczulony na ostre przyprawy. Lubie jesc praktycznie wszystko :)

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: Ostre pryprawy

Stan zdrowia: Nie mam

Preferowane formy aktywności fizycznej: mogę im poświecić 1 godz
4 razy w tyg


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Nie mam

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie mogę

Stosowane wcześniej diety: Nie mam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
To nie jest głupi pomysł ale nie chce zabierać tyle jedzenia ze sobą :/ Morze by to zastąpić jakim koktajlem... a obiad musi zostać na swoim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
?? ty nie zadasz pomocy w diecie, tylko zeby Ci ktos napisal - nikt Ci nie napisze.

zeby sie wyrzezbic muisz miec bilans na minus lub zero oraz odpowiednia diete, ktora sobie ustalisz po przeczytaniu podwieszonych tematow.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-03-04 20:40:02

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-03-04 20:40:37

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
Nie chodzi o to porostu nie wiem za bardzo od czego mam zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
zacznij od przeczytania podwieszonych tematow.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
Spoko mam nadzieje ze coś zdziałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
1Posiłek 6,00) 1 jajko , 1/2 kubka chudego mleka, 2/3 kubka płatków owsianych, 1 łyżka orzechów włoskich, 1 łyka białka serwetowego, 1/2 banana, 1 łyżka jogurtu naturalnego
2POsiłek 13,00) koktajl proteinowy (100g twarogu, 2 jaja, 200 ml mleka, 1 gruszka lub jabłko , garść orzechów)
3Posiłek 16,45) Obiad
4Posiłek 17,30) 200g piersi + 50 g ryżu (przed treningiem)
***Trening***
5Posiłek 18,45) 200g piersi (po treningu)
6Posiłek 20,30) placek owsiany z 3 jaj i 50g owsianych + garść orzechów + warzywa ( Na oliwie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Stanowczo za duza przerwa miedzy posilkami. Ma ona wynosic 2-3h a nie 7!!

200g piersi to dosyc sporo, nie jestem pewien czy jestes w stanie tyle zjesc na raz. Przerwa miedzy posilkiem przedtreningowym a treningiem musi byc dluzsza, optymalna to ok 90min

Po treningu dodaj weglowodany. Na ostatni posilek bialka dlugoprzyswajalne i tluszcze. Wyrzuc weglowodany i jajka zamien na twarog poltlusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
1. 1 posilek - jogurt naturalny out
2. nie masz warzyw (alkalizacja jest wazna) - zamiast 2 posilku daj surowke + kurczak i oliwa
3. nie wiem o co to za obiad
4. za krotka przerwa, niecala godzina nie starczy na przetrawienie posilku
5. jesli chcesz pelne 30g bialka to daj 150g cycka i ryz (conajmniej brazowy - przed treningiem ww z wysokim IG)
6. po trenie jak kolega wyzej - cycek zostaje, dodaj ww proste (ryz bialy, ziemniaki etc)
7. na noc twarog + oliwa + warzywa jak masz ochote

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
A co byś polecał na obiad ?? Ta dieta ma być na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
pewnie jesz obiady mamy, wiec jesli bedziesz cwiczyc systematycznie i sumiennie, to mozesz je jesc byle sie nie przejesc, na dodatek unikaj polewania tluszczem i bulki tartej.

jesli tak Ci zalezy, to zmien czas drugiego posilku na 11-12, obiad jedz o 15. w tym momencie jesz pelnowartosciowe bialko np. kurczak, ryba, wolowina. jako ze chcesz redukowac to sklanialbym sie do oliwy, miesa i warzyw. mozesz w drugim posilku jesc kurczaka/rybe, na obiad na odwrot, do tego oliwa i zielenina. dzieki temu w ciagu calego dnia dostarczysz wszystkie skladniki.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 296
Niestety z czasem stoję licho bo wracam do domu dopiero o 16,30 a na siłowni jestem o 17,30 wiec nie wiem jak to pogodzić ;/A w dodatku w środy wracam o 18,30. Wiec może obiad jak gdyby połączyć z jedzeniem po treningu ?? W środy nie chodzę na siłkę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę ;)

Następny temat

poprawki do diety na mase ...

WHEY premium