SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla początkującej,redukcja,odchudzanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Dopiero zaczęłam trening i mam wątpliwości:
-czy mogę biegać codziennie?
-czy po bieganiu koniecznie muszę coś zjeść?tak czytałam,że muszę jakieś białko

Proszę o odpowiedzi,z góry dziękuję
Dodam,że jestem na diecie niskotłuszczowej,zero słodyczy,napojów gazowanych,potraw smażonych itp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Dzięki Ci,myślę,że mój błąd to bieganie na bieżni,niestety,jak tylko zrobi się cieplej(mieszkam na Wyspach a tu jest prawie cały czas deszczowo o tej porze)to wyruszam w teren,we wrześniu biegałam 14 dni bez przerwy po trawach,polach,asfalcie i nic mi nie było.Pozdrawaim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
możesz
musisz

ok

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
możesz
musisz

ok

a tak na powaznie to wszytko rob tak jak napisałes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
O kurczę dlaczego muszę coś jeść?po pierwsze nie mam apetytu,a po drugie,godz 19 to dla mnie za póżno,boję się,że bieganie nic mi nie da,jak będę się obżerała po nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
zapomniałam dodać,że mam 15 kg nadwagi,myślałam,że jedzą ci którym zależy na masie,a mnie nikoniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Czy ktoś mi odpowie jeszcze,proszę o wyjaśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Kurcze już mi nikt nie pomoże???????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
musisz coś zjeść aby uzupełnić zapasy glikogenu, czy czegoś tam i to nie tylko białko ale również węglowodany musisz zjeść.

"myślałam,że jedzą ci którym zależy na masie,a mnie nikoniecznie" a ja myślałem że jedzą ci którym zależy na tym żeby się nie przekręcić z głodu

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Vooda ale ja nie jestem głodna!!!!Nie chce mi sie jeść po wysiłku,zrozum,ale jak muszę to muszę,ale czy na prawdę muszę,biegam na wieczór,więc czy o tak póżnej porze powinnam jeść?
Jaki to ma wpływ?czy zjem czy nie?skoro nie jestem głodna,mam na siłę jeść?
Pomóż proszę jak możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
po pierwsze, nie wiem jak można nie być głodnym po jakimkolwiek treningu,
po drugie, tym że trenujesz wieczorem się nie przejmuj, ważny jest całokształt diety a nie to czy zjesz godzinę, 2 czy 3 przed snem.

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Normalnie Vooda nie jestem głodna,myślisz,że nie przytyję?a co najlepiej powinnam jeść?doradź proszę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy do oceny

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium