SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1173
Witam. Mam takie pytanie do Was, ogólnie to chodzi mi o to jak mogę zredukować wielkość bicepsów;d Bo mam różnicę około 1cm pomiędzy jednym, a drugim.
I drugie pytanie jest takie że chce schudnąć i przybrać jakoś masy mięśniowej, jest to możliwe? Mam troszkę brzucha, a zaczynam biegać teraz codziennie po 45min i robie a6w. Jakie suple polecacie i czy to możliwe zrobić to i to na raz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
ja mam 2 cm roznicy na bicach, no i co z tego, nie przejmuje sie, jakos nikt mi nie gada ze mniejszy, ale do mierzenia podaje zawsze wiekszy bic hehehe

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
aby wyrównać dysproporcje bicepsów wykonuj ćwiczenia oburącz np. sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Ciało człowieka nie jest symetryczne 1cm różnicy to niewiele. Gdy zaczniesz trenować schudniesz i w początkowym okresie będziesz nabierał masy mięśniowej, jednak w miarę zwiększania się stażu treningowego taki efekt będzie .coraz trudniejszy do osiągnięcia. PS samymi ćwiczeniami nie zgubisz opony do tego potrzebna jest dieta, na mnie barszo dobrze działa ograniczenie spożywania węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1173
Nie jem ogólnie słodkiego, posiłki staram sie regularnie jeść( 7:płatki z mlekiem, Tak około 11-12 z 2 banany lub jabłko tak po 15 jakaś zupa, a potem znowu jakaś zupa lub jajecznica i na wieczór jakiś owoc) Nie wiem czy to dobre ale tak robię. Ostatnio w pracy na budowie przez 2 tygodnie udało mi sie zgubić 5kg. Lecz teraz chwilowo nie ma pracy i chcę jakoś inaczej to zrobic. I jakie suple byście mi polecali?:)

Zmieniony przez - Roca w dniu 2014-03-15 20:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Rozsądna dieta poparta trenigiem i spalisz tłuszcz. Węglowodany zajdują się nie tylko w słodyczach, ale np. ziemniaki, białe pieczywo etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Jeżeli chodzi o suple to BCAA, białko, natomiast jeśli chodzi spalacze to kiedyś stosowałem Clenburexin na mnie działało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ta cleanburexin jak kolega nie ma nawet zarysu diety. Zbędny wydatek i nic nie pomoże. Staraj się chociaż policzyć i przedstawić dokładny spis co codziennie jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
każdy ma taki problem, trenuj normalnie, nie rób dziwnych planów że na lewy biceps dodatkowa seria itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1173
No to tak:
8:30- Białko(izolat)
9:00- Parówki(4szt ;D)
10-12- siłownia(siłownia 3x w tygodniu i 15km biegania codziennie)
Po siłowni BCAA i po 40min białko
14:00- Filet z kurczaka z ryżem
Około 15( jakaś gruszka,banan lub jabłko)
Tak o 17 jakaś zupa i wieczorem tak po 19 jakieś owoce na koniec dnia.
Wypijam dziennie około 3-3,5L wody mineralnej.
Cel mam taki żeby spaść z wagi i iść troche w wytrzymałość bo mam plany z wojskiem.
Co sądzicie o takim planie dnia?

Edit1 : Dziś słyszałem żeby przestać robić a6w bo to spala mieśnie brzucha i stają się mniejsze, prawda to?


Zmieniony przez - Roca w dniu 2014-03-18 14:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Bzdura A6W nie spala mięśni, może je nawet rozbudować przez co obwód talii może się nawet powiększyć, możesz robić A6W jednak żeby przyniosło to efekty konieczna jest dieta, beż niej nie spalisz opony a przez rozbudowanie mięśni brzucha obwód się zwiększy. BCAA proponuję przyjąć zaraz po wstaniu ze snu, na noc przed pójściem spać przed i po ćwiczeniach. 15 km to bardzo dużo aby spalić tłuszcz wystarczy 30-40 min biegu w dość szybkim tempie najlepiej zaraz po przebudzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
Roca to jakiś żart z planem dnia? Prawda jest taka, że czas zacząć dietę https://www.sfd.pl/Wstęp_do_odżywiania-t50408.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka projektów na koszulki !

Następny temat

ach ten biceps...

WHEY premium