SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1272
czesć mam pare pytań, w zimme zeszłego roku ćwiczyłam 3 miesiące i schudłam 18 kilo niestety dopadła mnie ciezka choroba< grypa z powikłaniami> i musiałam zaprzestac treningów, oczywiscie nie obyło sie bez przytycia;( teraz na nowow sie zmobilizowałam i cwicze juz od 1,5 miesiąca 5X w tyg po 2 H zazwyczaj są to ćwiczenia wzmacniające a po nich godzina spinningu, w sobote dochodzi 1 h strechingu a w niedziele basen i sauna , centymetry spadają, ale musze sie przyznac ze bardzo mało jadłam przy takim wysiłku ok 800-900 kcal dziennie. wiem ze to był wielki błąd ! waze 83 kilo i wiem ze moje zapotrzebowanie to jest ok 1900 kcal przy takim wysiłku, i teraz chce odzywiac sie normalnie jednak tak zwolniłam metabolizm , ze boje sie ze przytyje wiec chce dołozyc jeszcze po 20 min do tego treningu co mam i dopiero jak unormuje metabolizm to je uciąć, strasznie sie boje ze przytyje przez sowją głupote, prosze pomóżcie mi!!!!!!! cały czas cwicze i mam jeszcze jedno pytanko! co powinnam jesc po 2 h intensywnym treningu???????

RRR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 400
najlepiej przed i po ryż czy makaron albo ziemniaki (oczywiscie z czyms duzo weglowodanow ma ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ewidentnie chodzi tu o sprawy diety, moze ulozysz sobie jakas? W tym celu to dzial odzywiania, podwieszone tematy, pozniej temat do psrawdzenia.
Co do pytania, to tak, przed i po posilek, ryz + kura najlepsza xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
ryz,makaron = duzo weglowodanow a je powinno sie raczej ograniczac jesli nie chce sie przytyc ..moje zdanie jest takie ze trzeba poprostu ulozyc sobie dietke i sie do niej stosowac.. tak.. jedz czesciej ale niech te posilki nie beda tak syte tzn lepiej jesc 6 posilkow dziennie nie do syta niz 2-3 tak zeby sie ruszac nie mozna bylo..ostatni posilek powinien byc mniej wiecej o godzinie 19 poniewaz pozniej nasz organizm nastawia sie juz samoczynnie na odpoczynek ..i slabiej przemiela te zarelko :)

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium