SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka lawke wybrac? Prosze o pomoc.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam wszystkich. Cwiczylem troche w szkolnej silowni i niedawno mnie naszlo zeby sobie kupic jakas fajna i niedroga lawke. Prosze o pomoc: -jaka lawka, -jaka firma, -jaka cena

Pit
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Może oly,ic to tani sprzęt ale jakoś się trzyma http://www.open-youweb.com/lawka-do-brzuszkow-olympics-sport-opinia/ są też wersje na sztangę itp. U mnie już dwa lata działa

Portal https://infomiasto.eu - artykuły tematyczne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Przejrzyj naszą ofertę na pewno sobie coś znajdziesz www.kelton.pl

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam. Bylem w kilku marketach i musze przyznac ze boje sie troche tych lawek, jakies takie niestabilne, moze sie myle... Wide ze proponujecie mi marke Kelton. Roznia sie wasze lawki od tych w markecie?

Pit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
tak nasze ławki wytrzymują do 500-800kg a marketowe 200kg w naszych ławkach są grube profile zajrzyj do naszego działu znajdziesz recenzje i opinie innych użytkowników którzy zrobili u Nas zakupy

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
DUDA wszystko zalezy o jakiej lawce marketowej mowa... bo jesli wydasz sporo kasy to taka lawka z marketu będzie tak samo wytrzymala

poza tym kto wyciska te 500-800kg ?

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2009-03-03 11:03:26

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Kelton albo Marbo semi-pro.
Tutaj będą Ci polecać Keltona (sponsor sfd) na gdzie indziej Marbo (sponsor K** i body-factory), więc wiadomo co gdzie uznają za lepsze:).
Bierz coś z tego co wymieniłem ,a będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
-Barry- bo patrzac obiektywnie kelton jest lepszy chocby poręcze... mam z marbo i są zle zaprojektowane... troche nieprzemyslane, jak zakladam +40kg + moja waga to juz lekko czuje ze nie sa zbyt stabilne...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Jeśli mowa o poręczach to popatrz na ich recenzje w dziale Kelton, też jest wiele zarzutów pod ich kierunkiem ..obie
PS1. Obiektywnie jesteśmy na sfd więc nie jesteśmy tutaj obiektywni, tak jak na innych forach, które są sponsorowane.
PS2. Nigdy nie będę przemawiał za jedna z firm, gdyż to praktycznie ta sama jakość. Jedna ma lepsze to a druga tamto. Taka prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Po wielu przemysleniach zamowilem Spartan II w Kelton. Czekam na lawke. Jak tylko dostane i przetestuje napisze co i jak. Dzieki wielkie za pomoc i za informacje.

Pit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Pit78 Służymy pomocą
Jest konkurs , jak napiszesz recenzję możesz dostać rabat a nawet wygrać główną nagrodę .. Szczegóły w dziale KELTON


Pozdrawiam Duda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka do brzuszków która?

Następny temat

Obciążenie olimpijskie z allegro - ktoś kupował??

WHEY premium