SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 637
Czy można połaczyć branie odżywek takich jak: MASS XXl i GAINER1 lub GAINEREM2, czy może jest to nie wskazane i nie wolno ich łączyć??
Dodam, że ćwicze na mase (i prosze nie pisac o żadnej diecie tylko konkretnie czy można te odżywki łączyć)
Z góry wszystkim dziekuje...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Pewnie że można nie ma żadnych barier to tylko żarło w proszku . Pzdr/

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 637
Aha... dzięki...
A czy macie jakieś pomysły, że na mase to inne odżywki były by lepsze?? czy te są wystarczająco dobre????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Napisałeś żeby nic nie gadać o diecie ale szczerze mówiąc, sorki ale chyba raczej nie masz pojęcia wogle o diecie i jej nie masz.
Bo gainer/białko to tylko uzupełnienie braków w diecie.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
a ja zapytam ciebie:
czy moge polaczyc kluski slaskie z piersia z kurczaka czy lepiej moze ziemniaki z kurczakiem, a moze ryz z wolowinka, doradz mi co bedzie leprze na mase?

CZAISZ O CO PYTASZ?
WEZ SIE ZA ULOZENIE DIETY ; TO CO CHCESZ KUPIC TO TGYLKO UZUPELNIENIE JEJ NP JAK CI WYPADNIE POSILEK

PS. poczytaj troche tematow podwieszonych w dziale odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 637
Ja wiem, że dieta jest bardzo ważna,a odżywki tylko uzupełnieniem jej... ale pytam sie czy te odżywki ktore napisalem sa dobre?????????????? żeby je razem połączyć albo czy są inne lepsze??Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre są
są i lepsze
ale nic nie zastąpi miski pełnej dobrego żarcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc z doborem supla ;]

Następny temat

Pytanie???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium