SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożcie mi to wazne..

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Witam jestem nowy na tym forum wiec prosze o wyrozumialosc. Jako postanowienie noworoczne cwicze od 1 stycznia abs na brzuch 4 lutego przezucilem sie na abs II cwicze codziennie i dokladnie ani jednego nie pominolem a efektow nie ma brzuch twardy jak skala sa male oponki ale nawet ta kreska na srodku brzucha sie nie zrobila nic nie widac nie wiem co robic pomalu trace motywacje. Dodam ze po zrobionym cwiczeniu abs robie serie pompek tez co dzien. Pompi daja efekty ale abs nic na ktory tak liczylem co mam robic pomocy :(((
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
widzisz bo widocznosc miesni brzucha zalezy od ilosci tkanki tluszczowej, a ta z kolei zalezy od diety
jedynm slowme mowiac brzuch robi sie w kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Tyle ze ja jestem osoba szczupla nie wazne ile zjem waga stoi w miejscu nie mam obwislego brzucha. 3 lata chodzilem na karate mialem kaloryfer nie moge wrocic do treningow bo czasu nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Jak dotykam brzuch to czuje go wyrzezbionego poprzedielanego ale tluszczyk sie trzyma jaka diete prosta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Mam wzrostu 1.70 waze 60 kg nie tyje tluszczu mam tyle ze nic nie wisi jedyne co warstwa przy skorze ale jednak chyba ona przykrywa jaka dieta go spalic ?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Wydaje mi się, że nie powinno się ćwiczyć brzucha codziennie. Rób co dwa dni może efekty się pojawią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Po 18stce mialem jeden dzien przerwy i brzuch miekki sie zrobil ;/ nie wiem kurde masakra jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Bez przesady, 1 dzień przerwy Ci nie "rozmiękczy" brzuchola...
Kolega wyżej (gsmt) napisał Ci kluczową radę-odsłonisz brzuch poprzez dietę przede wszystkim.

I plan typu codzienne brzuszki, to nie plan. Zainteresuj się podwieszonymi planami, ew. np. Lafayem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Gdzie można znaleźc ten plan "lafay"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Albo ściągasz książkę w pdfie (google i jedziesz), albo kupujesz I tom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
EE to nie chce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domowych warunkach - Jak zacząć?

Następny temat

Trening na lepszy seks.

WHEY premium