SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Federacja Sambo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1546
Witam:)
w najnowszym magazynie "Sztuki Walki" jest artykuł o SAMBO jest tam napisane że powstała polska fedrracja Sambo z siedzibą w wrocławiu:)
wie ktoś coś wiecej na ten temat wogole na temat klubów sambo w Polsce ?
na innym forum mozna znaleź takie informacje

ПОЛЬША POLISH SAMBO FEDERATION
54-130, BULWAR IKARA 12, Room: 38, WROCLAW, Poland

Президент President JAROSLAW BOJARSKI
Генеральный Секретарь Secretary General WIESLAW BLACH
Вице Президент Vice-President SLAWOMIR KOWNACKI

Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - Pabblo w dniu 2009-05-17 21:22:04

Pablo(PAWEŁ)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Super Mr. Sambo, dobrze by było, gdybyś założył też temat z tymi informacjami w dziale "Baza klubów sztuk walki"

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Jeśli powstała Polska federacja to powinno być tylko lepiej nowe kluby ,nowi instruktorzy i w dalszej perspektywie lepszy rozwój tego sportu

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Skoro siedziba federacji jest we Wrocławiu to jest w planach powstanie tam jakiś klubów? Wie ktoś coś na ten temat?? Bo z tego co wiem to póki co nie ma żadnego klubu Sambo we Wrocławiu.

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1546
w wymienionym artykule jest napisane że są kluby w Wrocławiu Krakowie i Warszawie i że zawodnicy z Polski uczestnicza w zawodach orgaznizowanych przez Europejską Federacje Sambo
z tego co wiem jest tez klub na Śląsku działający w miastach Zabrze i Bytom
moze znajdzie sie na forum osoba posiadająca jakies informacje na ten temat i zechce sie nimi podzielic :)
Pozdrawiam :)

Pablo(PAWEŁ)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Może źle szukałem ale nie znalazłem nic w Google na temat Sambo we Wrocławiu :-/ Może ktoś coś bedzie wiedzieć

Zmieniony przez - ChudyCK w dniu 2009-05-19 19:04:11

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
I tak wam zazdroszczę ,że u was w ogóle cokolwiek dzieje się z sambo. Nie rozumiem dlaczego w Polsce rozwój sambo jest tak powolny.
Jako były członek układu warszawskiego powinniśmy mieć sambo w ramach zajęć w-f ;). Chociaz instruktorów powinno być więcej, a tu bieda. U mnie w Łodzi niestety odbyło się tylko seminarium i nie zapowiada się by miało stać się coś więcej.

Zmieniony przez - luklum w dniu 2009-05-21 15:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
To widze ze pare numerow ode mnie jest.
Jak na weekendzie znajde czas to pojde i popytam.

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
10 min drogi ode mnie.
Podejde jutro pod ten adres

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
dobra,byłem pod wskazanym adresem...

jedna ze stron wygląda tak(własiciel bedzie miał darmową reklamę):



w środku nie ma zadnych pokoi,wiec nr 38 równiez nie było


Idę z drugiej strony,bo pomyślałem sobie ze moze jest coś po drugiej stronie bloku(bo to normalny blok mieszkalny był).
Idę do bramy 12,patrze pod numer 38 na domofonie, patrze na nazwisko i.... jest nazwisko Błach,nie ma oczywiscie zadnej informacji o żadnej federacji,a nr 12/38 jest normalnym mieszkaniem w bloku. Pod numer nie dzwoniłem bo byłem tam "przelotem" wracajac do domu,moze przy następnej okazji jak się tam zjawie to pod numer zadzwonie.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-05-22 18:17:11

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1546
http://www.eurosambo.com/en/federation/structure/

http://www.eurosambo.com/

na tej stronie sa dane kontaktowe do Panów z Polskiej Federacji Sambo
http://www.sambo.com/members.html

jest podana nawet strona Polskiej Federacji niestety jak narazie chyba nie działa przynajmniej u mnie
http://www.sambopoland.pl/ 

Pablo(PAWEŁ)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
Jak QUEBLO. Dzis szedlem do pracy i sie zdziwilem bo to w bloku. Sam mieszkam za rogiem wiec az 80m moze mialem

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low kick

Następny temat

wiek a igrzyska olimpijskie

WHEY premium