SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciaganie na drazku.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Wiesz ten progres wystapil u mnie w niecaly miesiac. Robie pelne ruchy jak najbardziej. Sam sie zdziwilem ze mi to tak latwo idzie zwazyszwy na to ze nigdy sie nie podciagalem na drazku.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 645
proszę wstaw zdjęcie pleców z tyłu będzie sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Postaram sie zrobic gdy zalatwie aparat Zaluje ze nie mam zdjec ze wczesniejszych mieiscy. Cwicze juz prawie rok no ale na drazku podciagam sie dopiero od miesiaca.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 645
ok mam cie w zakładkach postaraj się szybko może być zrobione telefonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
nagraj filmik z tymi podciągnięciami jak możesz, popodziwiamy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Wszystko bedzie na forum bo widze ze ciezko wam w to uwierzyc Zalatwie tylko jakis aparacik bo ja od niedawna nie posiadam Postaram sie jak najszybiej to zalatwic.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
A mnie jego osiągi wcale nie dziwią. To normalne jeżeli codziennie się podciągał. Ćwiczenia z obciążaniem własnego ciała mają że im częściej je wykonujesz tym większy progress. Poza tym zapewne chłopak ma do tego dobry gen jak u małpy. Ja bym na twoim miejscu zaczął się bawić na poważnie w podciąganie w końcu to też sport. Rekord chyba wynosi 1000 podciągnięć w ciągu godziny.
Na zakończenie powiem że wbrew pozorom im szerszy chwyt tym mniej partii pleców pracuje. Przy szerokim tylko góra najszerszego i tylni barkowy. Natomiast jak stosujesz chwyt na szerokość barków pracuje cały najszerszy tylni barkowy oraz czworoboczny grzbietu, dlatego lepiej robić wąsko.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A no zgodze sie z twoja teoria co do tego ktore partie meisni plecow pracuja przy szerszym chwycie bo na nich mialem zakwasy Teraz dochodze do 23 podciagniec, niedlugo bede stosowac obciazenie tyle ze zastanawiam sie nad tym jakie dawac sobie obciazenie. Chyba 10kg bedzie odpowiednie.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
Podciągasz się dziennie, a powiedz mi na zasadzie co przejdziesz koło drążka to się podciągasz? I czy podciągasz się do maxa powtórzeń czy, np do połowy maksymalnej liczby powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Silownie mam w innym budyku obok domu jakies 20metrow dalej....gdy przechodze to tam ide ale podchodze do drazka gora 4razy dziennie. I podciagam sie jak najwiecej razy po 3-4 serie. W dni treningowe podchodze do drazka raz przed treningie, 3 serie. I nie wazne czy robie w dzien treningowy Klatke i Bic czy Nogi i Barki. Tak czy inaczej sie podciagam. Jakos polubilem te cwiczenie sam nie wiem czemu. Moze dlatego ze tak latwo mi to przychodzi.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan obwodowy- fbw

Następny temat

trening siłowy pod BJJ

WHEY premium