SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciaganie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
Chlopaki mam pytanko :) Bo dzis sobie zrobilem 2 male zmianki 1 raczej konieczna 2 tak na probe ;)
Mianowice chodzi mi o pompki na poreczach :)
3 x 12 , 10 , 10 , 8 Ciezko jest mi zrobic wiec dzis zrobilem takie głebokie i lecz tylko 1 serie czyli 12,10,10,8
natomiast 2 sprawa to zamiast cwiczen na Bicka (uginanie ramion w siadzie o kolano i uginanie ramion ze sztangielka w staniu) zastapilem je podciaganiem z podchwytem wydaje mi sie ze wiecej partii miesni pracuje przy tym cwiczeniu oraz malo czasu :)
Co o tym sadzicie ? :>

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
że niby 3x robisz 12,10,10,8 powtórzeń? A dlaczego tak dziwnie? 4x12 starczy, potem dociążaj się czymś.
Na bicka wystarczy jedno ćwiczenie i może to być podciąganie wąskim podchwytem, ale to raczej po podciąganiu nachwytem bo plecy też pracują..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
Tzn robilem dzis 1 x 12,10,10,8 pompki na poreczach takie pełne ;D
Co do bicka to po podciaganiu drabinka z nachwytem dac od razu Bicka (podciaganie z podchwytem ? ) Lepiej waski czy szeroki podchwyt ? No i robilem to podciaganie 5x 5 30s przerwy

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
przy podciąganiu podchwytem nie więcej niż szerokość barków.
A rób może pare ćwiczeń dalej, albo nawet jako ostatnio tak by plecy sobie odpoczęły i byś mógł się na bicku skupić. Mocno czujesz bicka po podciaganiu nachwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
No wlasnie bicka robilem wczoraj jako ostatnie cwiczenie :) Mocno nie czulem ale cos tam bylo :P Mam zwykly prosty drazek i nie wygodnie mam sie złapac :D ale mysle ze sie przyzwyczaje :)

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
5 Grudnia 2012 :)

Niestety trening sie nie odbedzie :(. Powod: Szczepionka ból w reku :/

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
7 Grudnia 2012 :)

A wiec tak jak mowilem dzis zrobilem podciaganie na maxa ile razy dam rade :)
I jestem zaskoczony Gdyz zrobilem tylko 13 razy no i 14 taki z pomoca nog :/ Myslalem ze kolo 15+ moze zrobie a ty dupa :/

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A jaki był poprzedni rekord?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
rozumiem że na ową próbę nie miały wpływu żadne czynniki? np zmęczenie, wcześniejszy trening itp?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1513
No własnie nie ;/ sroda , czwartek nie cwiczylem bo nie moglem przez szczepionke. Tzn to jest 1 rekord (szału ni ma) typowo silowy bez pomocy nog. Wczesniej 15,16 robilem ale to nie z max wyprostowanymi rekoma i z pomoca nog wiec. Sam nie wiem ;/

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST metodą 12 - 10 - 8

Następny temat

Początek treningów.

WHEY premium