SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - pomocy!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2335
ja tam uważam że to JA mam racje !! :P ;)

- To, co czynimy nigdy nie jest rozumiene, lecz zawsze chwalone lub ganione. -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
Ja uważam że wszyscy macie racje - dzieki za wasze opinie - a jak by coś wam wpadło do głowy to piszcie!!!

FiremaN998

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6437
Jak wszyscy mają racje to może po SOGu dla nas.

Ja nie myśle bo mam dres no i jestem wciąż THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Cześć! Jeśli jesteś początkującym musisz zacząć treningi od małej ilości podciągnięć. Oto plan ćwiczeń dla początkujących: system 1-2-3-4-5-4-3-2-1 czyli robimy kolejno jedno, dwa... podciągnięcia z 2 minutową przerwą. Można zarówno podciągać się nachwytem jak i podchwytem. Podciągać należy się co 2 dwa dni nie częściej, ponieważ mięśnie nie maja czasu sie 'zbudować', a ponadto może odkładać się w nich tzw. kwas mlekowy-zakwasy. Oto plan ćwiczeń dla zaawansowanych: system 5x5 czyli robimy 5 serii po 5 podciągnięć z 2 minutową przerwą, zarówno na- i podchwytem. Oto plan ćwiczeń dla 'pro': system 7x7 czyli 7 serii po 7 podciągnięć z 2 minutową przerwą. UWAGA!!! wszystkie podciągnięcia niezależnie od tego czy ktoś jest 'pro' czy też początkującym muszą być wykonywane powoli i do wyprostowanych rąk(wiem że to trudne ale...) pozdrawiam - 10 krotny mistrz Polski, 3 krotny mistrz świata i 2 krotny vice mistrz:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FANATYCY CIAŁA

Następny temat

Ocencie

WHEY premium