SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - pomocy!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2335
Rób tak ja ci mówiłem . Jesli muszisz sie podciągnąć wiele razy to to jest najlepsze ćwiczenie na wytrzymałość siłową !!! Nikt nie rozpisze Ci treningu na samym drążku . Jedynym słusznym sposobem na poprawienie rezultatu jest samo podciąganie ! Chcesz miec wynik to pracuj .

- To, co czynimy nigdy nie jest rozumiene, lecz zawsze chwalone lub ganione. -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Aha, włącz trening drążka do sesji treningowej pleców jeśli tego nie zrobiłeś i rób 3-4 serie - w każdej maxymalną ilość podciągnięć. Jeśli nie jesteś w stanie podciągnąć się ani razu to rób analogiczne ćwiczenie na wyciągu i męcz plecy.

Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
A jakie ćwiczenia polecacie na plecy, bo to one też biorą udział w ćwiczeniach na drążku ???

FiremaN998

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
POczytaj atlas cwiczen


Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
Nikt mi nie rozpisze treningu w domu. Myślę tu o ćwiczeniach ((podciąganie na drążku, pompki, mam hantelki 5kg.)). Proszę niech ktoś kto się na tym zna zaproponeje mi siakiś ciekawy plan!!!!!!!

FiremaN998

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Chcesz trening do domu??
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
tam masz przyklady.

Pozdrawiam.
----------------------------
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
Byłem już na tej stronie i widziałem ten trening i ćwiczenia - ale mnie interesuje trening z drążkiem, hantelkami(np.) - o takie cosik mi się rozchodzi!!!!!!!Nikt nie jest na tyle zdolny aby mi takie cos rozpisać - bardzo proszę!!!!!


FiremaN998

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak masz drążek i hantelki to możesz robić normalny plan, masz czym - przynajmniej narazie, potem obciążenie będzie za małe. Powiedz jaki masz staż treningowy, ile masz lat, wzrost, waga i jaki trening wykonywałeś przez ostatnie pare miesięcy - jeśli w ogóle ćwiczyłeś.

Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
Jeśli chodzi o mój wzrost to 179cm, waga-65kg, (w domu juz ćwiczę bardzo długo :pompki-tak 35 w serii, podciąganie 11 rzay w serii no i brzuszki i przysiady ) a tak no to jeszcze mam hantelki 5kg - i to wszystko!!!!!

FiremaN998

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2335
wypróbuj moją propozycje . To najlepszy sposób na poprawienie wyników . Skoro jestes w stanie podciągnąć sie 11 razy to na pewno sobie poradzisz !!

- To, co czynimy nigdy nie jest rozumiene, lecz zawsze chwalone lub ganione. -
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FANATYCY CIAŁA

Następny temat

Ocencie

WHEY premium