SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatek treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4024
Dużo ludzi nie lubi przysiadów, bo to ćwiczenie trudne i męczące, ale wyrzucać je z planu to duży błąd'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 92
no wlasnie, tez slyszalem ze lepiej sie uprzeć i je robic chociaz by z malymi obciazeniami, ale ja sobie daruje i odpuszczam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Bez przysiadow da sie żyć...pod warunkiem, ze bedzisz robił inne cwiczenia na nogi-np wykroki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 92
-Wiosłowanie sztangą 3x8
-Martwy ciąg 4x8
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12
-Wyciskanie hantli siedząc (mięśnie naramienne) 3x12
-Wyciskanie hantli młotkowe 4x10
-Uginanie przedramion ze sztangą 3x12
Koniec koncow plan prezentuje sie tak i bedzie robiony co 2 dni z wolnym weekendem, moze byc?




Zmieniony przez - Superkuber w dniu 2019-02-05 23:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Dodaj chociaż ze dwie serie wykrokow.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 92
tak zrobie, czyli patrzac na caly plan jest ok i zbuduje nim chociaz troche mięśni? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Czyli będziesz trenował połowę ciała odpuszczasz nogi, a dokładasz na klatę i biceps. Dlaczego przysiady nie są dla Ciebie ćwiczeniem?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 92
Bo mi nie wychodzą i za bardzo sie z nimi męczce wiec sobie je odpuszczam, ale mowie ze na nogi dodam wykroki takze bedzie cale cialo cwiczone..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Superkuber
Bo mi nie wychodzą i za bardzo sie z nimi męczce wiec sobie je odpuszczam, ale mowie ze na nogi dodam wykroki takze bedzie cale cialo cwiczone..


To nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale dobrze wykonane wykroki z ciężarem tak samo mocno Cię zmęczą jak przysiady. Pamiętaj najtrudniejsze i najbardziej męczące ćwiczenia są najbardziej skuteczne.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 92
Zdaje sobie sprawe, mając na myśli "męczenie się z przysiadami" mialem na mysli trudnosc ich poprawnego wykonania a nie to ze jestem zmęczony po nich, po kazdym cwoiczeniu jestem zmęczony i o to chodzi, a z przysiady zamieniam na wykroki bo o wiele sprawniej mi idzie robienie ich niz tych przysiadow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lat 18.Proszę o pomoc.

Następny temat

Przejście ze SPLITu na FBW po roku ćwiczeń. Pomoc przy doborze ćwiczeń i ilości treningów.

WHEY premium