SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek treningu - proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 74

Witam. Mam 16 lat, skończone w Marcu. 172 cm i 72kg. Zaczynam trening. Na początek chciałbym wyrzeźbić mięśnie z tzw. tłuszczyku na bicepsie , klatce piersiowej i ogólnie a także tyłek-duży :(.Natomiast bardzo ważne będzie dla mnie zrzucenie sadełka z brzucha. Prosił bym o jakąś dietę białkową + ta redukcja brzucha , może ktoś mógłby ułożyć mi posiłki , byłbym niezmiernie wdzięczny :). Siłownią chcę się zająć na dłuższą metę , więc zwracam się do kogoś , kto pomoże mi jakoś rozpocząć. Sprzęt jaki posiadam do dyspozycji to [gryf prosty z ławeczką , gryf łamany]-mam na to jakieś 70kg obciążenia , hantel 10kg + w ławce rozpiętki i nogi. Wiem, że nie jest to zbyt duża ilość sprzętu , ale w każdy czwartek mam okazję spędzić na siłowni ok. 2h więc mogę ćwiczyć np.plecy na wyciagu , czyli tą partię na którą nie mam sprzętu w domu. Ułożenie jakiegoś planu ćwiczeń znacznie by mi pomogło ,mam brata który ćwiczy ok. 3 lat na siłowni więc dał mi tam jakiś plan ćwiczeń , ale słabo się dogadujemy i pier*** go , więc proszę o pomoc. Z góry naprawdę wielkie dzięki, był bym niezmiernie wdzięczny.PS. Na zdjęciach leciutko przypompowany bez napięcia. Piotr

Ćwiczyć,ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Profil bokiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Tyły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Bicepsy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1572
na poczatku wyglądalem zupelnie jak ty xD
ale mniejsza oto jesli chcesz zrzucic kg to uluz diete na -kalorie
uprawiaj cwiczenia aerobowe polecam bieganie
niekombinuj z dieta poniewaz moze to neiwyjsc naucz sie regularnie zjadac posilki no i oczywiscie zrob sobie trening fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3019
Trening FBW sobie zrób, diete sam sobie musisz ulozyc a rozne wskazowki znajdziesz w dziale "odzywianie". Poczytaj posty o FBW potem uloz swoj trening i daj do oceny :)
http://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki panowie , ale nie wiem czy jestem w stanie robić dobry FBW przy moim sprzęcie, podałem mój sprzęt , może ktoś ułożył by mi mniej więcej co i jak , żeby nie kaleczyć ? ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3019
Poszukaj sobie atlasu cwiczen i tam bedziesz mial pokazane jakie cwiczenie robic na jaka partie i w jaki sposob i bedziesz wiedzial do jakich cwiczen masz sprzet a do jakich nie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase do oceny

Następny temat

Tabata

NutLove