SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek przygody z siłownią :) Czy dobrze dobrałam ćwiczenia??

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 3761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Karteczka z ołówkiem jak chcesz coś dopisać

Dwie godziny przed pójściem spać ostatni posiłek.
Nawet nie wiesz co można w składzie chleba znaleźć
najlepiej piec samemu albo poszukać dobrego w sklepie eko czy cuś

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
dzieki hehe bo ciagle zapominam ze tutaj enter to nie przejscie do drugiej linijki tylko wyslanie :P
planuje chodzic na silownie 3-4 razy w tyg i wazyc 56,1 a waze 55,500 ile powinnam zjadac wtedy kalori ? okolo 2407.7 czy wiecej ? bo wyliczylam ze wazac 56,1 zeby utrzymac wage cwiczac 3-5 razy w tyg trzeba wlasnie tyle zjesc wiec ile ja powinnam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez zdjęć sylwetki to wróżenie z kuli, jak wrzucisz to szefowe Ci doradzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
mika, można zjeść i od razu przed pójściem spać, nie ma żadnej zasady co do tego ile jeść przed snem, jak tam komu wygodnie, ja np. robię się głodna po 2 godzinach, to samo z węglami, osoba, która się nie redukuje może jeść węglowodany złożone na noc, ty też mika, wielu osobom nawet tak wygodniej
Co do kaloryczności: będą zdjęcia, będzie rozkład, ale w okolicach 2000kcal, no i musisz zacząć trenować i to nie tylko robić ćwiczenia na tyłek. Trenujemy całe ciało, bo potem można się nabawić dysproporcji i sylwetka wcale lepiej wyglądać nie będzie.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-10-06 18:02:12

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laska, ale że co niby, sam zad chcesz ćwiczyc? Gdzie reszta ciała: plecy, klata, łapy?

Ruda w nocy wstaje i wpyerdala, nawet o tym rano nie pamięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
głownie tylek to te cwiczenia co opisalam na poczatku to tam 2 z nich sa tez na rece i barki do tego brzuszki i aeroby. zdjecia dorzuce jakos niebawem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
to tak jak sezonowcy trenujące samą klatę i bica a nogi jak patyki... acha, no to powodzenia i jeszcze aeroby... super

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
no ja sie nie znam w sumie na tym za bardzo bo jak juz pisalam zaczynam dopiero
wiec te cwiczenia co opisalam + brzuszki + aeroby sa odpowiednie ? czy bedzie jakas dysproporcja ??
bo tamte cwiczenia owszem sa na pupe ale 2 sa tez na barki i rece. wiem ze brzuch robi sie przy kazdym cwiczeniu to czy wystarcza juz tylko brzuszki do tych cwiczen ? hehe narazie nie ogarniam wiec wole wypytac dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Żeby nie było dysproporcji trzeba ćwiczyć całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
to jesli mozecie poradzcie jakies dodatkowe cwiczenia na reszte ciala oprocz tych co mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Asia - Redukcja

Następny temat

Noga w gipsie a dieta

WHEY premium