SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek przygody z siłownią :) Czy dobrze dobrałam ćwiczenia??

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 3735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Witam :)

mam taką prośbę dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią. Czy moglibyście powiedzieć czy ćwiczenia które dobrałam sobie są odpowiednie ??
chodzi o ćwiczenia na pupę żeby była ona bardziej krągła, wypukła i umięśniona taka hmm ładna ;)
jak na tym zdjęciu ;)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=381854075218181&set=a.209427012460889.47945.206089956127928&type=3&theater

to ćwiczenia (dobrałam je z tego forum)

PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH
WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE)
UGINANIE NÓG W LEŻENIU
”MARTWY CIĄG”NA PROSTYCH NOGACH
+ aeroby

jeżeli jakieś ćwiczenia są nieodpowiednie lub jeszcze jakieś inne znacie dobre na pupę żeby zrobiła się ładna i wypukła to proszę o pomoc

Moje cele :
ładna, krągła i wypukła pupa
ładny brzuch umięśniony (wiem ze mięśnie brzucha pracują przy każdym ćwiczeniu więc oprócz wyżej wymienionych dojdą brzuszki)
Nie chcę schudnąć planuje ważyć 56,1 (idealna waga wg Broca)wiem, że dokładnie tyle się nie da zawsze utrzymać ale około tej wagi

a tu moja ankieta :

Wiek : 22
Waga : 55,500
Wzrost : 166
Obwód w biuście(1) : 88
Obwód pod biustem : 81
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 74
Obwód na wysokości pępka : 84
Obwód bioder (3): 91
Obwód uda w najszerszym miejscu: 54
Obwód łydki : 35 (w najszerszym miejscu)
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : szczerze mówiąc to nie wiem bo nigdy się nie odchudzałam ;)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) rzadko uprawiam sport dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią planuję chodzić 3/4 razy w tyg.
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka, parówki, kanapki
Co lubisz jeść na obiad : różne potrawy, nie mam wybranych
Co jako przekąskę : nie mam wybranych
Co jako deser : nie jem często ale jak już to np. lody czy kisiel..
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: nie mam problemów zdrowotnych
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: antykoncepcyjne
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: antykoncepcyjne
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie stosowałam
Stosowane wcześniej diety : nie stosowałam

Diety jeszcze nie mam ale kiedy tylko zacznę chodzić na siłownię to od razu ustalę dietę. Jeżeli samej mi się nie uda to z pomocą trenera.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
UNKNOVVN
nie, najpierw musisz skończyć pierwszy trening

ok
Dzieki :)
to najpierw skoncze trening dla zielonych a potem zaczne wprowadzac inne cwiczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
pokaz jak jesz i wrzuc fotki

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
na razie nie mam jak wrzucić zdjęć, ale jak tylko będę miała możliwość to wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
a co do jedzenia to hmm teraz jem praktycznie wszystko nie mam żadnych ograniczeń dopiero wchodzę w ten temat i będę miała dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
wiem o tym, że to podstawa czytałam ten wątek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
nie za bardzo wychodzi mi układanie diety pod względem ilości kalorii ile tłuszczu węglowodanów i białka obliczałam tutaj, ale nie orientuję się aż tak dlatego myślałam o pomocy trenera w ułożeniu diety czy to dobry pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
dużo osób chce zgubić wagę z tego co czytam i opisuje co i jak jeść pod kątem zgubienia wagi a ja nie chcę schudnąć i nie wiem ile gramów czego jeść nie wiem jak to obliczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
Policz zapotrzebowanie i jedź na tym.
Bez dodawania czy ujmowania kcal.

Zmieniony przez - basterek w dniu 2012-10-06 15:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Postaraj się o zdjęcia, Szefowe bedą wiedziały jaki rozkład i ilość kcal Ci doradzić w zależności od sylwetki.

Zmieniony przez - azzi w dniu 2012-10-06 15:26:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Ponad to co już dziewczyny powiedziały - warto byłoby się zastanowić czy efekt pośladków, który pokazujesz jako wzór jest efektem ćwiczeń siłowych. Dla mnie te pupy wyglądają dość monstrualnie (efekt photoszopa, implantów, genów?). Nie wiem jak wyglądasz, ale raczej nie liczyłabym na uzyskanie takiego dupska.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Asia - Redukcja

Następny temat

Noga w gipsie a dieta

Wiecej