SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pociążowe zmagANIA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paula - pewnie miałam na myśli nos chociaż jakby tak mieć długą brodę (zarost) to pewnie bez problemu by się udalo. Ale to pozostawie facetom albo artystkom cyrkowym

Jacku - rodziłam 4,5 miesiące temu. Zostały mi jakieś 3 kg na plus, ale zakładając że ciąża to 9 miesięcy przed i 9 po myślę że do tego czasu uda mi się osiągnąć swój cel. Obecnie ćwiczę dla przyjemności i odstresowania się a spadajaca waga czy obwody są dla mnie miłym efektem ubocznym

Dziś wieczorem zrobiłam jeszcze brzuchy. Dzisiejszy trening zaliczony w całości



Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2016-12-15 21:40:04

Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2016-12-15 21:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
:)





Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-12-16 10:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super obrazek. Ale się uśmiałam. Prawie tak, jak wczoraj wieczorem. kiedy czytałam o rozmiarze xxs

Piątek 16.12 DNT

Aktywność: 30 min treningu "obwodowego" (10 x burpees, cardio 90s, 10x przysiad, cardio 90s, 10 pompka, 90s itd). Cardio to np. pajacyki, bieg w miejscu, bieg bokserski, skakanka na sucho i co tam mi jeszcze przyszło do głowy - oczywiście totalny spontan Myślałam, że dociągnę do 40 min, ale akurat się obudził. Jak zawsze po aktywności + 100 do samopoczucia
Będę robić takie 30 min treningi w DNT, kiedy nie wychodzimy z Małym na spacer ze względu na smog

Plany na dziś wieczór to mobilizacja bioder, rozciąganie i rollowanie.

Misek na razie nie wrzucam, żeby nie gorszyć redukujących się ilością tłuszczu, którą pochłaniam :D



Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2016-12-16 14:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ale że co? Że tłuszcz niby zły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponoć tylko dawka decyduje o tym czy coś jest trucizną
Przed chwilą zaś natknęłam się na artykuł na temat zdrowego serca i tam znany kardiolog radził żeby unikać tłuszczu zwierzęcego, jeść tylko oliwę z oliwek i oleje roślinne a jak natkniemy się na jakiś tłuszcz zwierzęcy np. w szynce to zdecydowanie odkrajac to zdecydowanie nie dla mnie.

Teraz niestety mam przymusowe DNT bo znów bolą mnie plecy. Mam nadzieję że już jutro uda mi się poćwiczyć. W końcu targalam gumę do ćwiczeń i adidasy na drugi koniec Polski. Żal byłoby nie skorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A plecy bolą bo przewiało - czy to po treningu bardziej. Jak po treningu to nie warto tego lekceważyć i trzeba znaleźć przyczynę. Boleć mogą mięśnie - DOMS to pozytywny ból - ale jak boli "źle" to trzeba coś z tym zrobić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie z tymi plecami mam ostatnio problem . Nie jest to na pewno potreningowe tylko albo mnie przewialo albo nadwyrezylam się dzwigajac Małego. Nigdy nie miałam z tym problemu, a to już 3 raz od porodu kiedy nie mogę normalnie spać. Podejrzewam że jestem też osłabiona dość monotonna dietą. Ale już jest lepiej więc jutro powinno się udać poćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
z plecami warto zwracać szczególną uwage na to jak siedzimy w ciągu dnia i jak podnosimy przedmioty z ziemi (poza siłownią)
mnie osobiście najczęsciej plecy bolą w wyniku czynności zupełnie nie zwiazanych z treningami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Szczególnie przy maluchu łatwo o ból pleców, bo pewne rzeczy robi się odruchowo i człowiek nawet się nie zastanawia czy podnosi/nosi prawidłowo i później są problemy. U mnie jest tak z szyją, zawsze w dni kiedy więcej nosze malucha, wózek, zakupy ból się nasila.
A z tym smogiem to koszmar, zawsze jak jest ładna pogoda i świeci słońce to w pakiecie jeszcze duże stężenie pyłów A najciekawsze jest to, że w samym mieście i tak lepiej niż na obrzeżach i w okolicznych wioskach Na szczęście wiosna coraz bliżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
moja znajoma wyprowadziłą się do Krakowa i włąśnie na smog narzeka
u mnie nie do pomyślenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki albo suplementy na przyrost wagi

Następny temat

Cellulit - co o nim wiemy?

WHEY premium