SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie mi sie zmienic.. Zmagania Ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
Witam wszystkich forumowiczow :)
Spodziewam sie iz odpowiadaliscie na mase tego typu pytan, i macie w tym nie male doswiadczenie, napewno wieksze niz moi wszechwiedzacy koledzy z podworka :/ Moja sytuacja wyglada szczerze mowiac tragicznie :
Wzrost - 189 cm
Waga - 60-65 kg (Potrafi spasc w bardzo szybkim tempie, nawet w zaledwie kilku-kilkunastu dni)
Trenowalem koszykowke ale zrezygnowalem poniewaz doprowadzalo to do spalania masy :(
Pytanie do was co zrobic aby przytyc ? wiem ze mam duza niedowage i powinienem przytyc z 15-20 kg.
Jem duzo, potrafie zjesc z 10 jogurtow jednego dnia, mase slodyczy,obiad sniadanie,koalcje, podobno sa to tuczące rzeczy.. niestety mi nic nie pomaga :(
Przejrzalem mase tematow, wyszukiwarka duzo wypluła, lecz uwierzcie mi ciezko znalesc cos dla siebie jesli sie jest laikiem w tych sprawach.
Obliczalem swoje zapotrzebowanie kaloryczne wedlug tego tematu :
https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
i wyszlo mi :
60 * 24 = 1440
1440 * 1.1 = 1584 + 500kcal = 2084~~2100
1,5g bialka * 60 = 154g = 616 kcal
1,5g tluszczy * 60 = 90g = 818 kcal
2100 - 1426 = 647 kcal

Czy tak to powinno wygladac ? Tutaj prosze was o pomoc, jakie produkty jesc i ile razy dziennie aby zaspokoic swoj organizm i wreszcie przytyc ?
Z gory dziekuje ! Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
zamiast 10 jogurtow jedz 10 paczek ryzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
jestem pewien, że jak zastosujesz się do postu Quaza, efekty się pojawią Po prostu zwiększaj ilość kcal tak długo aż waga zacznie rosnąć. No i ćwicz porządnie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 181
Mam podobny problem do Ciebie ale postaraj sie w tym zauwazyc pozytywne rzeczy - np. nie masz i raczej nei bedziesz mial tendencji do tycia. Wez sie za trening to masa miesniowa bedzie szla - u mnie tak jest. a po co ci tluszcz powiedz?

www.mw-mandaryna.com --- polecam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
to się nazywa pozytywne myślenie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
jedz 2 g białka, nawet do 8 g węgli i 2 g tłuszczu. MAkroskładniki musisz czerpać z pełnowartościowych źródeł, podane są w poście qazara. Postaraj sie powoli zwiększać kalorycznośc diety, do 4000 kcal, a nawet więcej jeśli będzie trzeba. Jak masz jakieś pytania to pisz

aha, i jedząc te 2 k kcal które sobie obliczyłeś to najprawdopodobniej jeszcze schudniesz, ludzie czasem na radukcji więcej jedzą

Zmieniony przez - playand1 w dniu 2007-01-11 21:38:49

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
jak masz sporo kasy proponuje gain fasta. ja tez jestem ektomorfik ale chociaz mam pozadna rzezbe ;] i nie przejmuj sie cwicz cwicz i urosniesz

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 181
co to jest gain fast???

www.mw-mandaryna.com --- polecam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1816
Ja mam podobnie, tzn. jestem nizszy i więcej waże - ale tez reczej ektomorfik. Na to rada jest tylko jedna - jeś, jeść i jeszcze raz jeść! Jedzenie powinno stać się priorytetem w ciągu dnia - posiłek co 2, góra 3 godz..ryże, makarony, mięso, w zależnośći od mozliwosći wiadomo, że nie zawsze jest jak, ale nie wolno doprowadzac do syt. że np. przez pół dnia zjesz tylko kanapke - bo nie było kiedy i jak.. Chociaż w Twoim przypadku nie wiem czy nie było by bardziej wskazane jedzenie 3 duzych posiłkow- tak aby zachamować metabolizm, słyszałem ze w przyp. osób bardzo chudych tak sie robi, ale to może skonsultuj sie z jakims dietetykiem.. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Gain Fast to taki gainer Universala. imo bardzo pożadny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twróg

Następny temat

Redukcja i masa jednocześnie? Czy to możliwe?

WHEY premium