SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po 1 cyklu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Witam dzisiaj przypada mi ostatni strzał cykl składał się z 15 teścia enana i dawkowanie 250mg co 4 dzień.Dieta podczas cyklu była trzymana przez cały czas: B:3g/kg WW:5-6g/kg T:1g/kg. Trening 4 dniowy podział( Niedziela-Klata(15 seri)+Brzuch(6(+Łydki(8),Poniedziałek Plecy(17)+Kaptury(5),Czwartek Barki(13)+Brzuch(6)+UDA(14),Piątek-Bic(12),Tric(12),Przedramie(6seri).) I mam takie 4 pytanka:
1.Czy na odblok 1 czy 2 paczki clomidu? HCG raczej zbędne będzie?
2.Co z dieta o ile zmniejszyć spożycie kalori czy od razu po cyklu czy podczas obloku zmniejszać czy stopniowo ilość kcal?
3.Trening czy od razu zluzować intensywność czy czekać do odbloku i czy np. jak na koksie robiłem 15 seri na klate to teraz 12 czy kompletnie zluzować na trening regeneracyjny?
4.Kreatyne brać od razu po cyklu i czy wraz z oblokiem? Mam mono zakupione i brać w dawce 20gram dziennie na start?
Za pomoc dam WIELKIEGO SOGA:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
2 paczki cloma, hcg nie jest konieczne,kalorie zmniejszaj stopniowo, wraz ze stopniowym zmniejszaniem obciążenia treningowego, zwłaszcza na odbloku nie przesadzaj z ciężarami, mono zacznij jak skończysz enana, żeby się wkręciło jak zaczniesz odblok, 20 gram zbędne, starczy w zupełności 10 dziennie w dni treningowe i 5 w nietreningowe, dobrze by było jeszcze dodać jakieś bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Dwa listki clomidu będą potrzebne. Po dwóch tygodniach zacznij odblok, przez 3 dni jedz po 100mg, potem do końca po 50mg. HCG będzie zbędne. Z kaloriami powoli schodź, trening troszkę rozluźnij. Kreatynę daj normalnie.

Szybciej stukasz w klawisze Aras :P.

Zmieniony przez - sooql w dniu 2009-03-15 12:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
ja rozpoczynam taki sam cykl jak ty jakie przyrosty miales masy i sily skutki uboczne jakies byly pozdro

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
ok też mi sie wydawało że HCG zbędne.To zakupie 2 paczki cloma i jak z dawkowanie 150mg w 1 dzień w pozostałe 21 dni po 50mg tak bedzie dobrze? czy może 5x100mg, 14x50mg? powiedz mi jak zluzować trening ile seri obciac ile z obciążenia zejść? I jak z dieta już zacząc obniżać kcal i o ile? PS: BCAA mam wiec nie bedzie problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
pressing z cyklu jestem zadowolony micha była trzymana witaminy też więc problemów nie było. NA +
-wzrost masy z 89 na 95
-wzrost siły i pobudzenia
-większa agresja
-większe libido
-dobre samopoczucie
NA-
-malutki trądzik ale 2x zincas forte załatwiło sprawe
-minimalne skurczenie sie jaj
TO BY BYŁO na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
24 tab clomu styknie
odblok
10dni po ostatnim enanie:
150mg/pierwszego dnia
100mg/ed przez 3dni
50mg/ed do końca
przed snem

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
dzieki sog dla ciebie poszedl

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
PCT pojedź tak jak napisałem, co do treningu i diety to sam powinieneś mniej więcej czuć, my Ci nie możemy powiedzieć co do kilograma ile powinieneś zdjąć z ciężaru i ile kcal tygodniowo przycinać co do 100. Słuchaj organizmu, a tak poza tym to z serii możesz obciąć ze dwie na wszystkie partie mięśni.

Kurdę, ja nie wiem. Ludzie na bombie robią tyle serii na plecy, a ja tylko z 6-8s MC i ze 3s podciągania, a plecy mi rosną jak głupie... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1 dzień 150,2 po 100 i do końca po 50, z seriami sam musisz wiedzieć o ile jesteś słabszy chodzi o to, żebyś nie próbował ćwiczyć tak intensywnie jak na koksie, kalorie obetnij adekwatnie do zmniejszonego wysiłku, możesz białko obniżyć do 2,5 g/kg,węgle na 4-5,jak robiłeś cykl typowo masowy to mozesz na czas odbloku zmodyfikować trochę trening, zwiększyć ilość powtórzeń, skrócić odpoczynek między seriami, zmniejszyć znacząco obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Haddi88 dlaczego proponujesz odblok po 10dniach nie lepiej po 2tyg.? To od jutra kreatyne 10mg dziennie+BCAA. I z dieta moge tak zrobić np. że po dwóch tyg. zjade do B:2,5 WW:4,5 T:bez zmian i wraz z oblokiem kolejne 2tyg.B:2 WW:4 T: bez zmian. I czy jest sens wprowadzać trening regeneracyjny czy po prostu obciąć troche serie i zluzować z ciężarem? Każdy dostał SOGA a co mi tam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol w sprayu

Następny temat

Tamoxifen na gino - kiedy efekty ?

WHEY premium