SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamoxifen na gino - kiedy efekty ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Mam gino z wieku dojrzewania, juz bedzie z 3 lata. Teraz mam 18 lat i nadal jest. Na początku poprzedniego roku wybrałem sie do lekarza i na 1 rzut oka stwierdził ze to gino i przepisał Tamox na 2 miesiace. Pytałem sie czy trzeba jakies badania czy co, on mowi ze nie, to w wieku dojrzewania normalne i zazwyczaj powod jest ten sam, a jesli utrzymuje sie powyzej 20-22 roku zycia trzeba zacząc sie martwic. Po 2 miesiacach nie było widocznych zmian, wiec mowil ze nie ma sensu i powinienem poczekac conajmniej do 20 roku zycia, a jak nie zniknie to dopiero wtedy mozemy rozmawiac o operacji. Sie niezle wkurzyłem, bo od tamtej wizyty do 20 to se pomyslałem, ze jeszcze 3 lata, dodać do tego załatwianie tej operacji to wyjdą wieki, więc od 2 miesięcy próbuje z Tamoxifenem ponownie na własną ręke. Mam zapas jeszcze na 4 miesiące więc razem będzie 6. Nigdy nie brałem koksów, a odzywki ograniczały sie do paru spalaczy. Narazie tak jak przed rokiem efektów raczej brak, no chyba, że dzieje się już coś w środku z tymi sutami, a efekty na zewnątrz uwidaczniają sie dopiero w pozniejszym czasie. Po jakim czasie jezeli wogole mają nastąpić jakies zmiany coś się powinno zmienić ??? Ten zapas który mam zamierzam wykorzystac, biore codziennie po 20 mg, tyle ze nie wiem czy wydawac kase na kolejne paczki jezeli po tych 6 miesiącach nic sie nie ruszy, czy lepiej zaczynac zbierac na operacje ;/ Zapasy konczą się w połowie lipca wiec napisze czy cos sie zmieniło.

Narazie to niestety wygląda tak





To prawy sut, ktory jest troche wiekszy niz ten lewy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
tamoxifen blokluje receptory estrogenowe, czyli gospodarke hormonalna tez ci zmieni.
Ale lepiej bys zrobił jak byś posłuchał rad jakie dostałes od innych userów i dał sobie z nim spokój. Nic juz ci nie da... Chyba jedynym wyjściem bd skalpel.

MWK'08

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Czasem gino jest w takim stadium rozwoju, że tamox już nie pomaga. Najwidoczniej tak jest u Ciebie. Nie ma sensu się już faszerować. Lepiej odpuść i czekaj na operację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
gino konkretne tamoxem nic tu nie zdziałasz,pozostaje tylko zabieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Chirurg.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
luki77 wygląda konkretnie bo dałem dużą rozdzielczosc zdjecia, ale pod koszulką nie jest az tak widoczne i ogolnie suty są bardzo wrazliwe na jakiekolwiek zimno czy dotyk, dlatego na krotki okres czasu, przy przebieraniu w szatni itd. idzie to ukryc, jednak ogólnie jest to mocno krępujące szczegolnie jak przychodzi lato i chciałoby sie wyjsc na plaze. Ten Tamox który mam wykorzystam, jeżeli mają byc jakies efekty to chyba pół roku na tamoxie to wystarczający okres czasu. Bedzie trzeba na wakacjach powaznie pogadac ze starszymi, bo juz mam dosc tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie bierz już tego tamoxa bo tylko się nim trujesz,a i tak nic już on nie da,przykro mi ale taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Tamoxifen już nic Ci nie da, odpuść go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
nie truj sie bo z gowna posagu nie wyrzezbisz
skalpel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
No to niezły dół. Już mi to nie zniknie, gino powinno zniknąć po 3 miesiącach do roku. A mi już zaczyna rosnąc broda, a gino jak było tak jest. Bede cos kombinował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
wykombinuj sobie refundacje na zabieg
da sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Mam jeszcze takie pytanie. Po odstawieniu tamoxa po jakim czasie hormony wracają do normy ??? Czy raczej tamox nie zmienia zbytnio gospodarki hormonalnej ??? Chciałbym sobie porobic badania i chce zeby były wiarygodne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po 1 cyklu...

Następny temat

Clomid . Proszę o pomoc !

WHEY premium