SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoMpKi...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
a ile zrobicie pompek z przyklaskiem?

jakies 5 lat temu zalozylam sie z ojcem o gruba kase ze zrobie 25 z przyklaskiem (moj tata tak ma... zakladalismy sie tez kto zrobi wiecej brzuszkow, a jak mielismy taka sprezyne do rozciagania nogami, to kto wiecej rozciagnie), dal mi tydzien na doskonalenie formy, a pozniej mamonke wyplacil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kejt bravo... nie robie z przyklaskiem bo nie chce się po turbować

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Opowiadania: http://psychopata86.blog.pl ZAPRASZAM!!!
Moja strona WWW: http://www.ekipa71.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o pompki to jakies 3 miesiace temu postanowilem troszke sie wzmocnic, no i zaczlolem od 20 (wtedy na maxa robilem moze ze 40), tylko jedna seria dziennie, i z kazdym kolejnym dniem dodalawalem jedna-dwie pompki. Okolo 80 byl malutki kryzys i przez 2 tygodnie nic nie dodawalem, bo myslalem ze padne, ale potem od razu poszlo 85, 90, a tydzien temu gdy bylem mocno wkurzony to 100 walnalem. Od tametgo czasu robie te 100 pompek dziennie, i na razie nie mysle zeby cos dodawac :D.

Teraz mysle jakby tu zwiekszyc skilla w podciaganiu sie na drazku (ostatnio mialem probelmy z wymykiem z poziomki, wiec trzeba podpakowac). Na razie wymyslilem taki system, ze jak mam isc do kibla to robie najpierw 5 podciagniec (zaczynam jak zwykle lagodnie, zeby lepeij weszla motywacja :D), zobaczymy co z tego wyjdzie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
ja mam drazek w drzwiach do pokoju mojego i za kazdym razem jak wchodze albo wychodze to sie podciagam :) hmmm a co do pompek to tez tak probowalem ale jakos mi nie szlo i nie mialem cierbpiwosci i zrobilem tka jak napisalem pare postow wyzej :)

Pannowac nad sobą - to najwyższa władza.

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 323
Prawa 32 lewa 24

The Heartless

The Heartless

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 11lat robie tylko 20 pompek a na jednej rece to lipa nie zrobie zadnej.

PoZdRaWiAm WsZyStKiCh ZiOmÓw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przetchwila prubowalem
moj rekord to 2
hehe na pierwszy raz to calkiem niezle
chyba

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 480
Mam 15 lat na jednej rece zrobie 4 pompki. Lipa jest robic pompki na jednej rece.




Zmieniony przez - Marula10 w dniu 2003-02-19 13:43:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
to ja zaczelem od jakis 2 tygodni robic pompki na jednej rece i codziennie robie po 10 na jedna reke ale to tylko robie jako rozgrzewka do moich cwiczen.

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
nie odswieza sie takich tematow nic do nich nie wnoszac konkretnego. Nie rob tego wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekord Guinness`a

Następny temat

Medytacja i nie tylko...

WHEY premium