SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pośladki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 202
Witam wszystkich!! ostatnio robiłem wykroki...troche przysiadow..troche na ssuwnicy...chciałem uda wzmocnic no i załuje...dupeczka przyrosła...chyba wiecej niz uda naprawde mnie to zniecheciło..ddatkowo jestem pzred wakacjami na diecie MASOWEJ i doszedł wszedzie jak wiadomo delikatny tłuszczyk..niby nic ale troche weszło tez w tyłek ....i w połaczeniu z tamtymi cwiczeniami ktore mi go rozwineły to juz powod do nerwow.... jeszcze nie kompleksow ale juz lekko zaniepokojony jestem....

Panowie dajcie mi cos zeby wyszczuplic ten tyłek...
a moze cos zeby dobzre izolowac uda....zeby wchodziło tylko w udka nie angazujac tyłka....

kurde no nie wiem jak mam sie za to zabrac

Dziekuję z gory za rady!!

...życie zaczyna sie po 50tce...

...w bicepsie...;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3149
Będzie wyglądąło bardzo ciekawie.. A swoja droga uważacie że wykroki ze sztanga to obowiązkowa pozycja w planie treningowym? Ja też lubie moją dupcię w obecnych rozmiarach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 93 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3402
Ćwicz tyłek na rzeźbę a resztę na masę

Nie wiesz co zrobić? Zrób kupę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 417
...a dieta gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Rób pół przysiady, nie pochylaj się do przodu. I dodaj jakieś ćwiczenia na maszynie. To że idzie w poślady jest nie uniknione. Chcesz wyszczuplić tyłek to musisz wejść na diete redukcyjną.

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 202
dajcie cos jeszcze Panowie!!!

...życie zaczyna sie po 50tce...

...w bicepsie...;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
przysiady ostro wchodza na posladki - jak zrobisz wycinke to powinny spoko wyglądać

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
im wezej nogi przy przysiadach tym bardziej pracuje czworoglowy a mniej dupsko, i odwrotnie, im szerzej tym bardziej angazujemy miesnie ruchania ;]

_-^-_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 202
zaklinacz...ale tak a z logicznego punktu widzenia....wstałem pzred chwila z krzesła i porobiłem sobie zwykłe pzrysiady....nie da sie ukryc ze tyłek pracuje cały czas ale mam wrazenie ze przy nogach blisko siebie nawet bardzie trzeba go wypinac zeby zrobic prprawny pzrysiad...a przez to bardziej pracuje...

widze ze chyba bede musiał zrezygnowac z masówki

...życie zaczyna sie po 50tce...

...w bicepsie...;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 627
Ja ze swojej strony polecam steper
40min dziennie przed telewizorem i bedzie gicior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak Cie to tak drażni to dieta redukcyjna+aeroby+jakies antykataboliki zeby mięsoo całe nie poleciało.

jak to tłuszczyk, to szybko sobie z tym poradzisz.

rób połsiady jak narazie...

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
tomek ale wezej nogi to nie znaczy zlaczone, ja po sobie czuje ze mi mniej dupka pracuje jak sa wezej nogi, a jak szerzej to bardziej i tyle! moze to jest kwestia indywidualna

_-^-_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 16-latka

Następny temat

Prosze o pomoc w ulozeniu treningu

WHEY premium