SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy suple

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 440

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4
Siemka po dłuższej przerwie wracam do ćwiczeń. Potrzebuje ułożenia konkretnego planu treningowego ponieważ do tej pory mieszałem trochę partie mięśniowe. Ćwiczenia 3x w tygodniu poniedziałek środa i piątek. Sprzęt jakim dysponuje to hantelki, ławka skośna do brzuszków, ławka leżącą z regulacją pochylenia, sztangę *+- 60 70 kg obciazenia, Expander w najbliższym czasie planuje dorobić drążek oraz troche obciazenia dokupić. Czy ktoś da rade mi pomóc stworzyć Plan?
Mój cel to brak celu. Nie mam jakiegoś konkretnego celu po prostu tak się relaxuje wieczorami po pracy ale nie powiem że jakby kilka kg spadło było by ok.
Ja 26lat 98kg 195cm wzrostu
Pracuje fizycznie i czasami diety mam różne jak zjem dobrze a czasami o paru kanapkach cały dzień. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Czesc. Wejdz sobię w trening domatora w działach podwieszonych , poczytaj sobie tam o treningu w warunkach domowych , i dobierz coś pod siebie , ułóż jakiś trening pod siebie posiłkując się tamtą wiedzą i wstaw tutaj cały plan do oceny , my wtedy ocenimy i wprowadzimy ewentualne poprawki. Spokojnie sobie poradzisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
witaj.
jak pracujesz fizycznie, to moze zacznij od jakiegos schematu typu trening obwodowy z hantlami. Zerknij a plany ktore sam ukladalem właśnie z wykorzystaniem hantli:
https://www.sfd.pl/art/Trening/Trening_obwodowy_z_hantlami._Gotowe_plany_treningowe_dla_wszystkich_stopni_zaawansowania!-a5679.html
Możesz przetestować sobie rowne etapy zaawansowania, plus taka opcja również bardzo dobrze sprawdza sie, gdy naszym celem jest poprawa sylwetki, zredukownaie nieco fatu.
Pozniej sobie wentualnie bardziej rozbudujes zplan lub mozesz wykorzt=ystac jakis schemat PUSH PULL z naszych zasobow
https://www.sfd.pl/lp/treningi-leksykon-treningow/ 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - pytania

Następny temat

Przerwy między treningami

WHEY premium