SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple + plan treningowy do spr

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Witam :)

Chciałbym abyście sprawdzili mi suplementacje i plan treningowy.

Ćwiczeń nie będę wpisywał gdyż na siłowni na którą mam zamiar chodzić mamy instruktora który zawsze nam pokazuje ćwiczenia :D

Poniedziałek:
Nogi + Brzuch

Wtorek :
Klatka + Biceps + Triceps

Środa :
Dzień wolny od siłowni, trening Muay Thay.

Czwartek : Odpoczynek (opcjonalnie basen :D )

Piątek : Plecy, Barki, Kaptury

Sobota : Dzień wolny od siłowni, trening Muay Thay

Niedziela : Odpoczynek (opcjonalnie basen)

SUPLEMENTACJA :

Dni treningowe (pon,wto,śro,pią,sob) : Rano 4 kapsułki cm3 i porcja mass xxl, przed treningiem nitrobolon energizer, po treningu 4 kapsułki cm3 i 1 porcja mass xxl

Dni nietreningowe : Rano 4 kapsułki cm3 i jedna porcja mass xxl

DIETA JEST W BUDOWIE - ROBI JĄ DLA MNIE SZWAGIER - DIETETYK :D

Czekam na opinie, daje reputy :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Ja bym polecił na początek:

Poniedziałek ( klatka,triceps,brzuch)
Środa (plecy,biceps)
Piątek (barki,nogi)

Odnośnie supli to jeśli rozpoczynasz dopiero przygode z siłownią to nie są Ci potrzebne,jeśli masz juz staż co najmniej pół roku,to może być a Mutanta łykasz tylko według braków w diecie.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proszę wypełnić ankietę działu:
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html
Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 280
Rola instruktora jest taka żeby wciskać Ci wszystko na początku żebyś wydawał Hajs. Nie bierz żadnych supli. Miałem też doświadczenia z instruktorami... sprawa wygląda tak że innaczej wygląda współpraca jak płacisz za personalnego a innaczej jak przychodzi do Ciebie z doskoku. najlepiej przejrzyj podstawowe plany FBW albo SPLITY a do niego chodź tylko po to żeby pokazał Ci jak wykonywać dane ćwiczenie. Daruj sobie układanie planu przez niego ponieważ i tak dostaniesz plan z automatu który mają wydrukowany w 100 egzemplarzach i każdy dostaje to samo. Jak poćwiczysz miesiąc lub 2 będziesz widział jakie ćwiczenia na ciebie działają a jakie nie pokazują efektów i wtedy możesz sobie zmodyfikować podstawowy plan. SUPLE odstaw. Weź ewentualnie jakieś witaminy , a resztą będziesz się interesował za poł roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podstawowe pytania

Następny temat

Nowy plan po "pierwszy rok treningów"

Wiecej