SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na rzeźbę mięśni, pomoc :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Siema,

Jak napisałem w temacie chciałbym ,aby ktoś pomógł mi stworzyć plan treningowy ,a bardziej to coś doradzić. Na siłownie chodzę od jakiś 3 miesięcy i nie jestem zbytnio doświadczony. Teraz może coś o sobie. Mam 15 lat 173cm wzrostu i 85kg wagi, czytałem trochę na internecie i chyba dobrze jak ma się trochę więcej kilogramów bo lepiej można wyrzeźbić mięśnie. W przeciągu 3 miesięcy trochę powiększyły mi się mięśnie ,ale tylko podczas ćwiczeń widać je w pełnej okazałości. Chciałbym wyrzeźbić sobie troche ciało i proszę was o pomoc :) Oczywiście odżywki i inne dopalacze odpadają. Jeżeli ktoś się interesuje w temacie prosił bym o jakieś wskazówki co z dietą i ćwiczeniami ponieważ, nie za bardzo wiem co i jak ,a ciałko by się chciało mieć :D

PS. Proszę nie pisać głupich komentarzy tylko jak nie potrafisz mi pomóc to lepiej nic nie pisz.

Zmieniony przez - sTriXxx w dniu 2009-04-17 21:19:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4945
wszystko jest na forum wystarczy poszukać. Ja znalazłem więc tobie też się uda. Jak to mówią "kto czyta nie błądzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
ano by się chciało, ale to trzeba troszke więcej niż tylko chcieć

ta cała rzeźba to poprewienie definicji mięśnia, a koledze napewno chodzi o redukcje, czyli spalenie fatu.

przyałaby się ankieta
a tak z grubsza to terning całościowy FBW i dieta na ujemnym bilansie kalorycznym no i oczywiście aeroby (albo polecany HIIT)

jakim planem ćwiczyłeś wcześniej?

no i najważniejsze czytaj, czytaj i przyswajaj wiedze...

pozrdo.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1528
Przeczytaj posty podwieszone w dzialach ..trening.. lub porzesz sugerowac sie planami umieszczonymi na forum i dostosowac jakis pod siebie

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie programów

Następny temat

Ocena HST

WHEY premium