SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na masę

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Na masę to jest dieta, a nie trening.
Zamiast uginania, żuraw.
Co mamy myśleć? Dobre jak się chcesz huśtać.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 677
Jak nie na masę to split na siłę , a co do drążka to czytałem że powieszony na łańcuchach "wymusza całkowitą uczciwość podczas wykonywania ćwiczenia" dzięki czemu może być uznawany za lepszy chociaż sam nie wiem jak to wygląda w praktyce dlatego chciałem poznać wasze zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
lepszy mocowany według mnie, może na początku przy pierwszych powtórzeniach utrzymasz żeby sie nie bujać, potem będziesz latać jak małpa. Na Mase jest dieta tak jak venc powiedział, trening daje tylko bodzieć żeby mięsnie rosły, a czy urosną zależy własnie od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
a jaką dietę kolega planuje na masę? Bo bez niej to trochę czas tracisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jesteś dobrze wytrenowany na zwykłym drążku, to możesz się zacząć bawić w gibające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 677
Diety szczerze mówiąc nie mam żadnej po prostu staram się jeść jak najwięcej , dużo ryb , mięsa a codziennie wieczorem robię sobie koktajl wysokobiałkowy , a co do drążka to dzięki za odpowiedzi tylko sam nie wiem jak to będzie bo możliwe że sufit mi nie utrzyma tego drążka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 677
poza tym najpierw chyba zacznę robić siłę przy wykorzystaniu planu treningowego który podał Massabitt tylko dodam sobie więcej serii bo siedem na klatę to chyba trochę za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak, walnij 40 serii na klatkę. Bo inaczej bedzie kicha. Boże... Więcej nei znaczy lepiej. Robienei siły w Twoim wypadku też mija się z celem.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 677
nie miałem namyśli 40 tylko 10 i dlaczego robienie siły w moim wypadku mija się z celem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Piszesz że będziesz pierwszy raz ćwiczył, z ułożonym planem. Dobry plan masowy, zapewni Ci wystarczającą progresję siłową.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taki zestaw bedzie dobry

Następny temat

jaka róznica w obciązeniu

WHEY premium