SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan redukcyjny+ kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
Witam na wstępie chce powiedzieć, że postawiłem sobie wysoko poprzeczke. Teraz kilka słów o sobie:

Płeć: Men
Wiek:14
Cel: Reduckaj bf do 10% oraz uzyskanie idealnej sylwetki.
Stosunek do sportu- Uwielbiam
Odżywianie: Obecnie 2 tydzień zdrowego odżywiania
Wzrost: 176
Waga: 81
Klata: 94
Biceps: 28
Uda: 57.5
Łydka: 42
Nadgarstek: 16
Przedramieniem : 25.5
Talia: 95
Biodra: 98
BF %: 23,7

Teraz mój plan redukcyjny + dietka
-Pn- ABS,Noga,Rozciągania
-Wt-ABS, Interwały+bieg 10min
-Śr- Basen
-Czw-Rozciągania,Noga
-Pt-,ABS, Rozciągania, Interwały+bieg 10min
-Sob-Basen,ABS
-Ndz- Rozciąganie,Rower

Dodam, że robie 8min ABS, a jeżeli chodzi o interwały to trenuje według tego planu:
http://img713.imageshack.us/i/treningp.png/


A teraz dietka:
Dzień 1 (Jedz bardzo powoli)
Śniadanie: płatki kukurydziane z mlekiem (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
II Śniadanie: Jabłko (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Obiad: kotlet z piersi kurczaka,3 ziemniaki, pomidor (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Podwieczorek: Pomarańcza (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Przegryzka : Serek Danio truskawkowy (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Kolacja: Garść muscli (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)

Dzień 2 (Jedz bardzo powoli)
Śniadanie: 2 białka jaj, kromka pieczywa Vasa, pomidor (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
II Śniadanie: 2 kostki czekolady gorzkiej, jabłko (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Obiad: kotlet z piersi kurczaka,pomidor,3 średnie ziemniaki , 2 ogórki konserwowe(30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Podwieczorek: banan (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Przegryzka : 2 plasterki polędwicy z pieczywem vasa, ogórek (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Kolacja: Garść orzechów (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)


Dzień 3 (Jedz bardzo powoli)
Śniadanie: 2 plasterki polędwicy z chlebem vasa,pomidor (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
II Śniadanie: Kisiel miseczka (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Obiad: Udko z kurczaka, 3ziemniaki,2 ogórki konserwowe (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Podwieczorek: słonecznik (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Przegryzka: 2 kromki chleba graham z serem (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Kolacja: Kiwi (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)



Dzień 4 (Jedz bardzo powoli)
Śniadanie: 2 białka jaj,kromka pieczywa vasa, pomidor (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
II Śniadanie: Pomarańcza (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Obiad: 2 kawałki ryby,3 ziemniaki,papryka (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Podwieczorek: Banan (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Przegryzka : serek Danio truskawkowy (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Kolacja: śledź(30min wcześniej woda z cytryną 250ml)



Dzień 5 (Jedz bardzo powoli)
Śniadanie: Muesli z mlekiem (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
II Śniadanie: Kiwi (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Obiad:kotlet z piersi kurczaka,3 ziemniaki, 2ogórki konserwowe (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Podwieczorek: Pomarańcza (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Przegryzka : 2 plasterki polędwicy z chlebem graham,pomidor (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Kolacja: Arbuz (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)



Dzień 6 (Jedz bardzo powoli)
Śniadanie: 2 białka jaj (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
II Śniadanie: Tuńczyk (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)

Obiad: Kawałek karkówki,3 ziemniaki,kapusta kwaszona (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Podwieczorek :Gruszka/2 małe brzoskwinie (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Przegryzka : jogurt Activia truskawkowy (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Kolacja: 3 małe śliwki (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)



Dzień 7 (Jedz bardzo powoli)
Śniadanie: 2 kromki chleba graham z pasztetem,pomidor (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
II Śniadanie: Garść orzechów (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Obiad: Pierś z kurczaka,3 ziemniaki,sałatka (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Podwieczorek: banan (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Przegryzka : 2 zwykłe naleśniki (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)
Kolacja: Pomarańcza (30min wcześniej woda z cytryną 250ml)

Teraz czas na pytania:
1) Dziś, po 2 tygodniach kiedy zrobiłem pomiar okazało się, że bic i przedramie zmalało o 1.5 cm o_0 Więc pytam się was czy to jest całkowicie normalne? Boje się, że w takim tępie spalania mięśni zostanie ze mnie worek na kości.
2) Czy przypadkiem nie mam zbyt napiętego grafiku ćwiczeń?

Pozdrawiam

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Dieta do wyrzucenia. Płatki mają być owsiane a nie kukurydziane. Mało białka. Ziemniaki też nie za dobrze... czytałeś podwieszone tematy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Ta dieta to z jakiegoś czasopisma dla kobiet?
Nie masz tam wcale zdrowych tłuszczy, po za tym sporo ww o wysokim IG. Białka też na moje oko mało.Po za tym co to za posiłek sam owoc? Wg mnie to nic dziwnego, że ci przedramię zmalało, na takiej diecie to po prostu mięcho spalasz. Poczytaj sobie posty podwieszone, bo ta twoja dieta fatalna jest.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
Czytałem podwieszone tematy, generalnie chodzi o to, że jestem niejadkiem poza tym strałem stosować się do zasad zdrowego odżywiania, a posiłki układała mi siostra.

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Skoro czytałeś posty podwieszone to od razu powinieneś widzieć różnicę między zdrowym odżywianiem a tym jak jesz.
Masz do wyboru, albo nakłonisz siostrę do poczytania o prawidłowym odżywianiu i niech ci wtedy dietę rozpisze (bo jak na razie bez obrazy to ona nie ma na ten temat pojęcia), albo sam sobie dietę rozpiszesz, na prawdę zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Jeśli zostaniesz przy tym co teraz robisz, to obawiam się, że będziesz dreptał w miejscu a o idealnej sylwetce będziesz mógł sobie najwyżej pomarzyć.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Sam mam 14 lat i też się odchudzam już 3 tydzień i efekty widać a dieta i trening mam takie:

I posiłek około 9-9:30 płatki owsiane około 70G + jabłko + 2 jajka gotowane/omlet
II posiłek około godziny 11 szynka z indyka + chleb razowy 2 kromki
III posiłek około 14 pierś z kurczaka/kasza gryczana/ryż brązowy

Godzina 17 około 1 godziny takiej siłowni domowej ;)

Posiłek potreningowy: Ryż biały

Po tym jakieś pół godziny na rowerku

Kolacja 20:30 2x kanapka z twarogiem



Do tego 0 słodyczy i picie wody niegazowanej. Efekty kiedyś zobaczysz na tym forum ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
Na innym forum powiedzieli mi, żebym poprostu wyrzucił fast foody i pił wode oraz żebym się czesto ruszał, po 2 tygodniach widze efekty na brzuchu bo zeszło 3,5 cm, ale martwi mnie spadek mięśnia.

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
W twoim wieku na ogół nie trzeba zwracać uwagi na kalorię itp. Ale masz po prostu źle skomponowane posiłki i stąd te spadki. Bo zupełnie co innego stracić na wadze a co innego stracić tłuszcz.
Zastosuj się do tego co opisał Morales:
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
i będzie dobrze :)

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciezkie treningi slabo efektywne prosze o pomoc

Następny temat

Jaki rozkład b/t/w dalej ?

WHEY premium