SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase,tym razem FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomniałem napisac,co do twojego planu osobiście mi się nie podoba,czytałem całe uzasadnienia ale dla mnie to nie to co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
cyruslb
po pierwsze:
wnioskujac z tego,co napisales na wstepie,twoja cala kariera na silowni,to jedna wielka przeplatanka.w dalszym ciagu jestes nowicjuszem.
po drugie:
skad ty mozesz wiedziec,co jest dobre dla ciebie,a co zle?Co jest potrzebne,a co zbyteczne?
przemysl to.
pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
hard tak naprawde ty tez nie wiesz co jest dla niego dobre. Najlepiej bedzie wiedzial on sam po 2-3 latach przemyslanych treningow Narazie to zwykle proby co jak na niego dziala

Zmieniony przez - georgu w dniu 2007-11-12 17:51:49

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
georgu dokładnie.Przy okazji, zrobiłem dzisiaj 1 dzień i szczerze to czuję się jakbym żadnej partii dokładanie nie wyćwiczył(porównując do tego jak ćwiczy sie splitem),zobaczę jak to będzie po tygodniu itd.I właściwie dzisiaj sie zastanawiałem czy przed każda partią robić serie/2 rozgrzewkowe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Rozgrzewka musi byc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
georgu
oczywiscie,ze bedzie wiedzial,po 2-3 latach treningow wg systemu i prawidel o ktorych trabie przy kazdej okazji.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
georgu
jeszcze duzo rzeczy musisz poznac i zrozumiec,no ale mlody jestes,wiec wszystko przed toba.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Hard nie atakuje cie zeby nie bylo bo nie szukam wrogow Powiedz mi tylko dlaczego tak bardzo negujesz split na ktorym ludzie rosna rownie dobrze jak na tak bardzo promowanym przez ciebie FBW? (Tez jestem zwolennikiem FBW zeby nie bylo)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
jacy ludzie?
na cyklu z SAA?
o ponadprzecietnych predyspozycjach?
wszystkie znaki na niebie i ziemi(moje wlasne doswiadczenia i kolegow oraz tysiecy cwiczacych na calym swiecie oraz opinie najwiekszych mozgow),stwierdzaja,ze optimum dla normalnego zjadacza chleba to 2-4 sesje w tygodniu.grupa cwiczona 2 x tygodniowo lub co 5 dni.
jesli przyjmiemy,ze trening 2 x tyg. jest optymalny dla osob starszych ,ktore kompletnie nie maja czasu,a 4 x tyg. dla tych bardziej zaawansowanych,z ambicjami,
to mamy optimum dla nowicjusza-3 x tyg.
to pozwala na odpowiednia regeneracje,a wieksza czestotliwosc trenowanych obszarow(tych najwiekszych-nog i grzbietu),powoduje zastosowanie tylko najbardziej wartosciowych cwiczen,co sprzyja adaptacji-budowie sily i masy miesniowej.
tutaj nie ma zadnej filozofii.
poczatkujacy nie jest od myslenia-on ma ciezko,systematycznie trenowac,poprawiajac swoje wyniki w kilku podstawowych bojach,a nie myslec,ktore jeszcze cwiczenie zrobic na biceps,zeby szczyt poprawic!(bo tak mistrz w gazecie poleca)
myslec bedzie pozniej,jak zbuduje podstawy i bedzie wiedzial o co w tym wszystkim chodzi.
pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Jest wielu ludzi nowicjuszy ktorzy zaczynaja od splita i rozsna dobrze. Nie maja super predyspozycji ani nie sa na koksie
IMO troche przesadzasz no ale moze sie myle

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietypowy trening tylko w weekendy

Następny temat

Steper pomozcie w wyborze

WHEY premium