SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Witajcie! Jestem.. Grubasem:) nie ma sie czego wstydzic. Mam prawie 160cm i ważę 80kg. Chce do końca wakacji schudnąć około 10-15kg. Czy ktos mogł by mi ułozyc jakiś plan treningowy?? Nie wiem bieganie (podwórko mam dużę). Brzuszki? jak tak to ile? pompki (20?) może 6 weidera? Rower odpada bo mam zepsuty:P I nie wiem czy wogole go będę naprawiać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Z dieta to sobie dam rade:P tylko żeby ktos mi trening ułozył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No to sru. Guzik jak dotąd czytałeś na tym forum, ale pomińmy to. Dużo ludzi tu chce pomóc, dużo niestety nie chce słuchać tej pomocy, przychodzą sie tylko wyżalić i po tygodniu znikają. Zobaczymy jak będzie

15 kilo w 3 miesiące - da się zrobić przy dobry dobrej diecie i dobrym treningu (ja zrobilem 10 kilo w 3 i pol miecha, ale Twoja nadwaga jest o wiele większa patrząc na nasz wzrost). Niestety dieta ma to do siebie, że łatwo ją z***ać, trening moim zdaniem dużo trudniej zepsuć. Fat poleci jak dieta gra i cwiczysz. Dieta jest tak istotna, ze nawet fat poleci jak nie cwiczysz i masz elegancką dietke. W drugą strone to niestety nie działa - więc masz obraz co jest ważniejsze (dieta dieta dieta). Nudne ale prawdziwe.

1.) Daj info sobie, pełne info - wypelnij ankiete w profilu itp.

2.) brzuszki, pompki, 6weidera odpuść sobie, to sie nie pokrywa z Twoim priorytetem.

3.) Siłownia 3 razy w tyg np tym planem:


Sklony tulowia na maszynie
Przysiad ze sztanga na plecach / MC
Wspiecia na palcach ze sztanga na plecach
Wioslowanie
Wycisk na klatke
Podrzut silowy hantelki
Unoszenie hantli na boki
Uginanie ramion ze sztangielkami
Francuskie / Pompki tyłem o ławkę

Wszystko 3 serie po np 15/13/11 powtorzen - dwa w tą czy tamtą Cie nie zrujnują.

I jedziesz tym 3 razy w tyg pon/sr/pt lub wt/czw/sob

Masz juz wiec 3 dni z głowy...zostało 4 do zapełnienia. W trzy dni dajesz aeroby, kazdy ma trwać na początku minimum 20 minut i jak najszybciej proponuje dojsc nawet do 60 minut. Zakładam ze nie masz zadnej kondycji, wiec musisz ją wyrobic. Jak masz to dajesz od razu 60 minut (lub 40 np...patrz - kondycja).

Ostatni dzien mozesz nic nie robić. Normalnie nic

Bez przynajmniej zarysów diety powyższe nie ma sensu i będzie to daremny wysiłek.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-11 17:10:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Isostar

Następny temat

Zbilansowana dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium