SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Isostar

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Witam.
Nie wiem czy wybralem odpowiedni dzial ale nie znam sie lekko na tej www ;P otoz mam taka sprawe ;] Dzisiaj kupilem sobie Isostara fruit & carbs energy Acti FOOD APPLE(zel w saszetce) ktorego sklad jest natepujacy :

Średnie wartosci odzywcze dla 100g produktu
Wartosc energetyczna: 827 kJ/195kcal;
bialko: 0,24g
weglowodany: 47,6;
tluszcze: 0,26g;witamina C: 46mg;
witamine E: 7,8mg;
witamina B1: 0,26mg
Dla jednej porcji
Wartosc energetyczna: 744kJ/176kcal;
bialko: 0,22g;
weglowodany: 42,8;
tluszcze: 0,23g;
witamina C: 42mg=70%;
witamina E 7mg=70%
wtamina B1: 0,23mg=16%

I chcialem sie dowiedziec czy to mi pomoze odzyskac sily badz w jakis sposob wspomoze gdyz jutro bede mial dzien sportu a co za tym idzie duzy wysilek i musze miec duzo sily. Dodam jeszcze ze mam dwa napoje Isostary w butelce (pomaranczowe) ;] Nie wiem czy to sa potrzebne informacje ale moj wiek to 16 lat, wzrost 180cm i waga 70 kg ;] Prosze o szybka odpowiedz ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wypij trochę przed i między meczami po ok 200ml poza tymwoda mineralna i prawidłowe odżywianie pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Czego spodziewasz sie po izotoniku?
Jaki dystans biegniesz?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Nie chodiz o jakis dystans w biegach tylko mam mecze pilki noznej ;p z 5 meczy po 25 min ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462
Trenujesz i nie wiesz co pić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Nigdy czegos takiego nie bralem. Zawsze gralem czysto na wlasnych silach ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przecież to nie jest steryd a piszesz jakby to było niewiadomo co

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Sorka ale nie znam sie na tym ;p wy sie pewnie smiejecie ale ja na serio sie nie znam ^^ chcuialem sie tylko dowiedziec czy nie wyrzucilem kasy na darmo i czy mi to doda sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462
Jak grałeś na suchara to po ile minut te mecze trwały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
90 ;D ale dosyc szybko biegam itp. Zawsze caly mecz przetrzymalem lecz musialem czasem z 1 min bez instensywnego biegu ;p na 60m mam 7 sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462
To nie wiem czego się obawiasz.Jutro ma być gorąco więc napewno ten isostar będzie lepszy niż woda.Wyśpij się dobrze,zjedz śniadanie mistrzów, izotonika możesz pić przed meczem,w trakcie to nie wiem czy będziesz mógł, ale ważne żebyś wypił po meczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Okej postaram sie tak zrobic ;p dzieki za rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olej lniany - data ważności

Następny temat

Plan Treningowy

WHEY premium