SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan : ocena i poprawa Sogow nie bedzie bo nie mam abona!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
dokladnie, poza tym dlaczego klamiesz, ze bedziesz dawal sogi co? Don't be a jerk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
to plan? bo moja 1 mysl ze alfabetyczny spis cwiczen.
Do autora wydaje mi sie ze ogolnorozwojowka bd lepsza skoro TAK robisz slipity to chyba za duzego doswiadczenia nie masz z tym sportem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
DZIECKO przede wszystkim ani ja ani biliwiget nie jesteśmy pajacami!! Zobaczył byś jak 15 latkowie układają sobie plany to są w 100% lepsze od Twojego!! W piątek to chyba od 16 do 21 na siłowni siedzisz!! POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
wyszlo na to ze bercikb uwaza ze jestem pajacem

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
hotsauce86 Powiem tak wywal ten trening
rozpisz sobie trening pamiętaj ze na małe grupy mięsniowe(tric i bic) wykonujemy nie wiecej niz 9 seri a na duze 10-12 nogi klata
Jak jedziesz klate to np dwa cwiczeni powinny byc złożone a ostatnie izolowane
Pamietaj że na tym forum jest duzo dobrych planów sprawdzonych sciągnij sobie takiego i zacznij trenowac jak czlowiek

Masa to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
O w morde 15 serii na biceps!!!! a 16 na plecy , powiedz mamie żeby ci pokazała gdzie jest biceps bo on nie ciągnie się do kostek mi tam wystarcza 8 do 10 max na biceps, ale co siłownia to obyczaj jak widać

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Aha i jeszcze.... MC na wyprostowanych nogach jest ćwiczeniem zmuszającym do pracy mięśnie nóg... widocznie nie jestem na czasie

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
dzi sory ale nie widziałem Twojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Chłopaki skończcie już te wypowiedzi poprawiłem trening i spokuj

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
coraz wiecej osob ktore obiecuja sog'i nie majac abona
jak zmieniles plan to moze wrzuc niech ktos oceni bo nie wiadomo co ty tam wymysliles

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia a trening?

Następny temat

plan na mase do sprawdzenia - piorytet górna cz. klatki

WHEY premium